Kapat
Samsung Q9S 8K QLED TV
Haberler 0

CES 2018: Samsung Q9S 8K QLED TV Resmen Duyuruldu

Samsung şirketinin devrim niteliğine sahip cihazlarından birisi olan Samsung Q9S 8K QLED TV tanıtımı resmen gerçekleştirildi. Devasa boyutları ile ciddi anlamda fark yaratma eğilimi içerisine giren bu mükemmel televizyon, kısa vadede fark yaratacak. Tasarımı ile de ön planda tuttuğumuz bir cihaz olduğunu net olarak söyleyebiliriz. Samsung, emsallerini geride bırakabilme amacı içerisinde.

8K çözünürlüğe sahip olması, televizyon için çözünürlük sınırlarının tam anlamı ile fark yaratması anlamına da geliyor. Dolayısı ile bu televizyon, uzun süre gündemi meşgul edecek.

Samsung Q9S 8K QLED TV CES 2018

Kendi Çerçevesi ile Birlikte Gelecek

Samsung, 8K QLED TV modeli ile birlikte tek başına bir konsepti bizlere sunmuyor. Çözünürlük kalitesi bu anlamda ciddi şekilde fark yarattığı gibi televizyonun kendi çerçevesi bulunuyor. Kısacası bu televizyonu almak istediğiniz zaman beraberinde televizyon ünitesi şart olmayacak. Çerçeve, bu anlamda mükemmel bir imkanı bizlere sunuyor.

Tabi ki QLED olması, yeni bir teknoloji. Samsung, her televizyonunda olduğu gibi bu televizyonunda da LG Display ile anlaşmaya vardı mı? En ufak bir bilgimiz yok. Ancak lansman esnasında televizyon adından ciddi anlamda söz ettirdi.

Çok İnce Kompakt Tasarım

Televizyon, haddinden daha fazla ince bir kasa tasarımına sahip olması nedeni ile ayrıca dikkat çeken cihazlardan birisi olarak da dikkat çekecek. Altyapı imkanları olarak da harika bir televizyon modeli.

Ancak henüz teknik detaylarına dair çok fazla seçenek sunulmadı. Bunlarla ilgili detayları heyecan içerisinde bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir