Kapat
Digoo DG-M1Z
Haberler 0

Digoo DG-M1Z Full HD IP Kamera İncelemesi

90% Ortalama Puan

Digoo DG-M1Z Full HD IP Kamera

Öncelikle tasarım olarak son derece modern. Bununla birlikte FHD çekim yapması emsallerinden bir adım daha öne geçiriyor. 5.0 MP lens ve geniş diyafram bambaşka bir deneyim. Fiyatı da özelliklerine nazaran çok çok uygun.

Tasarım
%90
Özellikleri
%90
Kamera Özellikleri
%95
Bağlantı Desteği
%85
Fiyatı
%90

Bugün ki makalemizde siz değerli okuyucularımız ile birlikye yeni nesil Digoo DG-M1Z Full HD IP Kamera incelemesi üzerinde duracağız. Köpekbalığı kamera olarak da adlandırılan bu mükemmel sistem, kısa bir zaman dilimi içerisinde ülkemizde de trend oldu. 1080P Full HD çözünürlüğünü saymıyoruz bile. IP kamera sistemleri içerisinde yeni bir sınıf olarak niteleyebiliriz.

Modern tasarımı ve iki ayrı renk seçeneği ile çok daha geniş kitlelerce ilgi görüyor. Satış rakamları da ciddi anlamda fark yaratan bir diğer detay.

Digoo DG-M1Z IP Kamera Özellikleri

Özellikleri itibari ile bir IP kamera modelinden çok daha fazlası. Tasarımı ve donanım kapasitesi son derece sağlam ve bir o kadar da kaliteli. Özelliklerini sizlere sunacak olursak;

  • 1080P Full HD Görüntü Kaydı
  • 2.8 MM Değerinde Geniş Açılı Lens
  • 120 Derecelik Açıya Kadar Görüntü Kaydı
  • 1 GB RAM Bellek
  • 3D Dijital Gürültü Azaltma
  • 4X Dijital Zoom Özelliği
  • IOS, Android, Windows PC Desteği

Kameranın en mükemmel özelliklerinden bazıları olarak dikkatleri çekiyor. Digoo DG-M1Z Köpekbalığı kamera sayesinde artık görüntüler çok daha net, çok daha sağlıklı.

Digoo DG-M1Z Tasarımı

Tasarım olarak son derece modern ve bir o kadar da ilgi çekici. Beyaz ve siyah renk seçenekleri ile birlikte tercih imkanları sunuluyor. 120 dereceye kadar çekim yapabilen kameranın oynar başlığı da yine emsallerinden çok daha ideal seçenekleri sizlere sunuyor.

Digoo DG-M1Z Fiyatı

Ürünü dilerseniz uluslararası pazarda hizmet sunan internet sitelerinden de sorunsuz bir şekilde tedarik edebiliyorsunuz. Ürünün satış fiyatı 120 TL ile 180 TL aralığında değişiklik göstermektedir.

Digoo DG-M1Z ->> SATIN AL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir