En Ucuz Akıllı Saat 6 Mai -DZ09 İncelemesi

72% Ortalama Puan

6 Mai -DZ09 İncelemesi

Akıllı saat piyasasında yüzlerce farklı şirket kendi akıllı saatlerini satabilmek için yarışıyorlar. Temel alınan kriter çoğunlukla kalite ve fiyat paydasında birleşiyor.

Saat Kalitesi
%70
Üretici Firma Güvenirliliği
%70
Şarj Durumu
%75
Fonksiyonlar
%75
Garanti Süresi
%70

Akıllı saat piyasasında yüzlerce farklı şirket kendi akıllı saatlerini satabilmek için yarışıyorlar. Temel alınan kriter çoğunlukla kalite ve fiyat paydasında birleşiyor. Çin’deki akıllı saat üreticilerinin akıl almaz fiyatlarda ve özelliklerde akıllı saat satışı, dünyanın en çok satış yapan küresel e-ticaret sitelerinde sağlanıyor. Hizmet dünyanın her noktasına yapılıyor. Bu günkü yazımızda dünyanın en ucuz akıllı saat modeli olan DZ09 modelini inceliyoruz. Önce teknik özelliklerine bakalım.

En Ucuz Akıllı Saat 6Mai- DZ09 Teknik Özellikleri

6Mai- DZ09 saat, TFT ekran kullanıyor ve ekran çözünürlüğü de 320 x 240 Piksel. Saatin ekranı 1,56 inç boyutunda ve LCD teknolojisini kullanıyor. Android işletim sistemini kullanıyor. Saatin kamerası 3 MP çözünürlükte… Kasası çelikten yapılmış olan bu saat, akıllı saatlerdeki bir çok özelliği barındırıyor. MTK626 işlemci kullanan saatin ram ve rom değerleri 128 M ve 64M olarak belirlenmiş. Bataryası 380 mAH ve dokunmatik ekranı var. Siyah renk, gümüş altın rengi ve beyaz renk modelleri olan bu saatin Micro SIM kart yuvası da var. Ayrıca 32 GB TF kart desteği de mevcut. Toplam ağırlığı 0,35 gr olan saatin alarm, yükseklik ölçer sensörü, gelen çağrılara cevap verme özelliği gibi harika özellikleri var.

En Ucuz Akıllı Saat 6Mai- DZ09 Fiyatı

Toptan alımlar için ki bu en az 1000 adet alım demek oluyor, saatin birim fiyatı 4 dolar olarak belirlenmiş. Eğer 10 adet sipariş geçerseniz tanesi 4.99 dolardan alabilirsiniz. Üretici firması Shenzhen Six Pulse adında bir firmadır. Saati amazon ya da alibaba sitesinden satın alabilirsiniz.