Kapat
İnceleme 0

55 İnç Dokunmatik LCD Stand TV İncelemesi

75% Ortalama Puan

55 İnç Dokunmatik LCD Stand TV İncelemesi

Model numarası TP5501 olarak belirlenen dokunmatik LCD Stand TV evlerde ofislerde ve otellerde kullanıma uygun sıra dışı yükseklik ölçüsü ile dikkat çekiyor. 5000:1 kontrast özelliği olan bu ekranın resim yenileme hızı 5 mili saniyedir.

Çözünürlük
%80
Fiyat
%90
Firma Güvenirliliği
%60
3D teknolojisi
%85
Smart Özelliği
%60

Model numarası TP5501 olarak belirlenen dokunmatik LCD Stand TV evlerde ofislerde ve otellerde kullanıma uygun sıra dışı yükseklik ölçüsü ile dikkat çekiyor. 5000:1 kontrast özelliği olan bu ekranın resim yenileme hızı 5 mili saniyedir. AC 220 V ve 110 V ile çalışabilen bu TV üretici firma tarafından 1 yıl garantili olarak satılıyor. Android yazılımı olan cihazın HD kalite çözünürlüğü var. Maksimum resolution değeri ise 1920 x 1080 pikseldir. USB girişleri olan cihazın hem dokunmatik hem de IR teknolojisi ile çalışan opsiyonel özellikleri var. Ölçülerine gelince, yüksekliği 1999 cm genişliği 82 cm ve kalınlığı 27 cm olan bu ekran 68 kg ağırlığında…

55 İnç Dokunmatik LCD Stand TV Fiyatı

Cihazın fiyatı 668 dolar olarak belirlendi. 1.07 milyon renk havuzu olan teknolojinin son harikalarından biri olan bu cihazı satın almaya karar verdiğinizde kredi kartı ile ödeme yapıyorsunuz ve 7 gün sonra cihaz size gönderiliyor. Kargo süreci bulunduğunuz ülkeye göre ve gümrük durumuna göre değişiyor. Visa ve master Card ile ödeme yapabiliyorsunuz. Cihaz çoklu bölünmüş ekran seçeneklerine sahip dileyenler dokunmatik versiyonunu, dileyenler uzaktan kumandalı versiyonunu satın alabilirler. Aslında TV olarak geçmesine karşın cihaza bir monitör gözü ile bakabiliriz. Cihaz multimedya bilgi yayın sistemi olarak kullanılabilir ya da bilgisayar veya TV olarak kullanılabilir. Yine bu firmanın ürettiği diğer modeller olan 49 inç ve 65 inç modelleri de var. Cihazın dokunmatik ömrü 60 milyon kez üzerinde… Çalışma sıcaklığı ise -20 dereceden +70 santigrat dereceye kadar ortamlarda çalışabiliyor. Bağlantı soketleri ise USB, VGA HDMI mic ve LAN bağlantılarıdır. Ayrıca Bluetooth bağlantı desteği vardır. Video formatları ise geniş bir yelpazeye yayılıyor. Tüm video formatlarını destekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir