Kapat
Fender Riffstation
Haberler 0

Fender Riffstation Artık Ücretsiz

Dünyadaki son dönemlerin en iyi müzik programlarından birisi olan Fender Riffstation 155 TL değil artık tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Winamp dönemlerinden gelen bir nesil olduğumuzdan dolayı aslında bizlere sunulan alternatifler için kıstasımız belli. Kısa bir süre dilimi içerisinde Türkiye’de özellikle bu seçenekler ciddi anlamda dikkat çekiyor.

Fender Riffstation, bu anlamda kısa süre içerisinde adından söz ettiren bir program olarak da dikkat çekti ve ön plana çıktı. Bu müzik programı, piyasada normal şartlarda 155 TL fiyat etiketi ile müşterilerine sunuluyordu. Nitekim şimdilerde program ile alakalı bir kampanya süreci başladı.

Fender Riffstation Artık Ücretsiz

Arayüzü ve işlevselliği açısından Winamp ile rahatlıkla kıyaslayabileceğimiz uygulamalardan birisi olduğunu söyleyebiliriz. Türkiye genelinde de özellikle bu tarz uygulamaların çok fazla tercih edildiğini biliyoruz. Bu uygulamanın en iyi yanlarından birisi hem Mac OS hem de Windows cihazlar için uygun olarak geliştirilmesi.

155 TL gibi bir fiyat etiketinden ücretsiz hale gelmesi birçok kullanıcı için mükemmel imkanlar sunacak gibi görünüyor. Ses anlamında da mükemmel performans sunan bir uygulama olduğunu da net şekilde söyleyebiliriz sanırım. Dolayısı ile uygulama mobil olarak da sizlere performanslı seçenekler sunuyor. Takdire değer bir uygulama olduğunu net şekilde söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir