Kapat
Yamaha Niken
Haberler 0

Yamaha Niken Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Dünya genelinde üç tekerlekli motosiklet olarak bilinen Yamaha Niken Türkiye satış fiyatı resmen belli oldu ve dudak uçuklattı. Dünyanın sürat motosikletleri konusunda en iyi üreticilerinden birisi de kuşkusuz ki Yamaha. Zaman içerisinde attıkları adımların niteliği beraberinde birçok ideal seçeneği getirdi diyebiliriz. Nitekim bu süreçte yeni bir ürün ortaya çıktı.

Yamaha Niken, üç tekerlekli olması ile birlikte dünya gündemine bomba gibi düştü. Yamaha markasının bu tarz adım ile birlikte markasını dünya genelinde ön plana çıkarması güzel. Niken’in Türkiye’de de satışa çıkacak olması ayrıca güzel gelişmelerden birisi olarak da dikkat çekiyor. Türkiye satış fiyatı da resmen belli oldu.

Yamaha Niken Türkiye Satış Fiyatı Netleşti

Görüntüsü kadar performans anlamında da ciddi anlamda fark yaratan bir motosiklet modeli olduğunu söyleyebiliriz. 115 PS güç ve 87,5 Nm tork üretebilen 263 kilogram ağırlığında ki bu canavar, Türkiye genelinde de ön plana çıkacak. Motorun döndüğü yöne göre kendini ayarlayan ön iki tekerler güvenlik devrimi sağlıyor arkadaşlar.

Yamaha Niken, Türkiye genelinde sevenleri ile birlikte resmen buluşacak. Hayranları daha şimdiden motosiklete dair ciddi araştırmalar yapmaya başladı. Türkiye satış fiyatı ise 90.000 TL olarak belirlendi. Aslında performansı, görüntüsü ve güvenlik seçenekleri ile birlikte bu ücretis onuna kadar hak eden ve hakkını verecek bir motosiklet olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir