Kapat
İnceleme 0

Galaxy S10 5G Siparişleri Başladı

88.9% Ortalama Puan

Galaxy S10 5G

Galaxy S10 5G siparişleri nisan 2019 tarihi itibari ile başladı. Bir çok firma bu yıl kendi ürünlerinin en iyilerini yetiştirecekleri bilgisini vermişlerdi. Motorola ve Samsung 5G teknolojisine yetiştirmek üzere modellerini ABD’de satışa sundular bile.

Tasarım
%90
Çözünürlük
%90
İşlemci
%95
ekran boyutu
%90
Kamera
%90
Fiyat
%75
Firma Güvenirliliği
%90
Donanım
%90
Yazılım
%90

Galaxy S10 5G siparişleri nisan 2019 tarihi itibari ile başladı. Bir çok firma bu yıl kendi ürünlerinin en iyilerini yetiştirecekleri bilgisini vermişlerdi. Motorola ve Samsung 5G teknolojisine yetiştirmek üzere modellerini ABD’de satışa sundular bile. Güney Kore kökenli Samsung dünyadaki telefon Pazar pastasının yarısını götüren tek firma. Her yenlikte öncü olmaya devam ettikçe bu böyle gidecektir. Telefonun 5G özelliğine sahip olması nedeni ile fiyatı da oldukça tuzlu… 1000 doların üzerinde bir fiyatla daha şimdiden milyonlarca ön sipariş almayı başardı. Verizon nisan ayının 15’inde ön siparişleri alacak. Telefonun raflarda yerini alması ise 16 mayısı bulacak.

Galaxy S10 5G siparişleri ve Promosyonlar

Müşterilerin en çok merakla beklediği şey, bu telefonla beraber promosyonların olup olmaması… ABD ‘de müşteriler 1150 doları gözden çıkarıp bu telefonu satın alacaklar ama promosyonlar onları daha çok heyecanlandırıyor. Fakat herhangi bir promosyondan söz edilmiyor. Ayrıca 5G teknolojisi için dünya henüz hazır değil. 5G teknolojisin sunan sadce Verizon var ve bu da 2 şehirde bu hizmeti verebiliyor. Chicago ve Minneapolis kentlerinde 5G teknolojisi var. Bu şehirlerin dışında yok. Aynı teknolojiye sahip Motorola telefonlarından biri olan  Moto Z3 modeli, ayda 10 dolar x24 ay kolaylığı ile 240 dolara telefon satıyor ama 5G dışında bir artısı yok.

 

Samsung Galaxy ise yine en yüksek teknolojiyi barındırıyor. 5G teknolojisi ile 1GBit veriyi saniyede indirebilirsiniz. Bu maksimum değer çünkü 2 şehirde yapılan testler, alt yapı sorunları nedeni ile sadece 450 MegaBit Per Second hızında internet hizmeti verebildiğini gösteriyor.

5G Teknolojisini Sunan Şirketler

5G teknolojisini sunan ABD’li şirketler arasında T-Mobile, Sprint ve AT-T şirketleri bulunuyor. Tabi Verizon en gözde şirket. Galaxy 10 özelliklerini gözden geçirecek olursak, 5G teknolojisinin yanı sıra 6.7 inç ekran boyutu, 12 MP ve 10 MP kameraları, Snap Dragon 850 ( 8 çekirdekli) 2840 Mhz frekansına sahip işlemcisi var. Dahili depo alanı 256 GB ve makineyi besleyen tam 4500 mAH batarya yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir