Hitman Sniper Android Oyunu Kısa Süreliğine Ücretsiz

Hitman Sniper

Aksiyon oyunları içerisinde kısa süre içerisinde adından ciddi anlamda söz ettiren Hitman Sniper Android oyunu kısa süreliğine ÜCRETSİZ oldu. Aksiyon oyunları ve FPS oyunları, Android platformlarında ciddi anlamda fark yaratan seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Dolayısı ile ücretsiz oyunların haberleri de ciddi anlamda merak uyandıran şekilde takip ediliyor.

Hitman, bilgisayar ortamında başlayan ve zaman içerisinde mobil ortama aktarılan bir seçenek olarak dikkat çekiyor. Dolayısı ile bu oyunun şimdilerde Android platformu için ücretsiz olarak sizlere sunulduğunu hatırlatmak isteriz.

https://www.youtube.com/watch?v=o271GwaH4WM

Kısa Süreliğine 2,99 TL Yerine ÜCRETSİZ

Oyun içerisinde ki grafikler ve aksiyon sahneleri gerçek anlamda fark yaratan bir seçenek olarak da dikkat çekiyor. Hitman Sniper mobil oyunu, satın alma konusunda da en çok ilgi gören oyunlardan birisiydi. Fiyatı da 2,99 TL gibi cüzi bir rakam. Dolayısı ile insanların ilgi ile takip ettiği ve satın aldığı oyunlardan birisi.

An itibari ile bu mükemmel oyunu sorunsuz bir şekilde ücretsiz olarak indirme şansına sahipsiniz. Google Play Store’a girdiğinizde Hitman Sniper mobil oyunun ücretsiz olduğunu görebileceksiniz. Google şirketi zaman içerisinde belli başlı oyunları ücretsiz hale getirerek sizlere çeşitli avantajlar sağlama yoluna gidiyor.

Bu oyunun da ne kadar geniş bir kitleye ulaştığını düşünürsek gerçek anlamda iyi bir ÜCRETSİZ MOBİL OYUN imkanı da diyebiliriz sanırım. Dolayısı ile sizlere bu haberi vermekten mutluluk duyuyorum.