Kapat
Turkcell ve Türk Telekom
Haberler 0

Turkcell ve Türk Telekom Ramazan Kampanyaları Bomba Gibi

Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon şirketleri olan Turkcell ve Türk Telekom ramazan kampanyaları ile adından söz ettiriyor. Telekomünikasyon şirketlerinin birbirleri ile olan rekabetleri aslında tamamen insanlara yansıyor. Kullanıcılar, inanılmaz seçenekleri değerlendirme şansına da sahip oluyor. Bizde elimizden geleni yapıyoruz.

Turkcell, özellikle BİP uygulamasını yaygınlaştırma hedefinde. Türk Telekom ise bunun dışında farklı bir adım atarak ilerliyor ve sizlere bilgiler, avantajlar sağlıyor. Bizde elimizden geldiğince sizleri bu anlamda bilgilendirme yoluna gideceğiz.

Turkcell BİP Kampanyası

Turkcell uygulamalarından birisi olan mesajlaşma programı BİP, inanılmaz bir internet kampanyasını sizlere sunuyor. BİP üyeleri, SERVİSLER kısmına girip Ramazan Kampanyası sekmesine tıklayarak katılıyor. Bu katılım sonrasında ise tarifelerindeki internet düzeyi x2 oluyor.

Yani kampanyaya katıldınız. Normalde tarifeniz 2 GB internet içeriyor. Ramazan ayında BİP sizlere 2 GB daha internet kazandırıyor. Dolayısı ile internetiniz katlanıyor.

Türk Telekom SAHUR Kampanyası

Türk Telekom şirketi de insanlara internet konusunda farklı bir çözüm sundu. Turkcell’e nazaran biraz daha yüksek kapasiteli ancak kullanım oranı biraz daha az olabilecek bir kampanya seçeneği diyebiliriz.

SAHUR yazıp 5555 SMS gönderin. Ramazan ayı boyunca 02:00 – 06:00 saatleri arasında kullanabileceğiniz 10 GB internet paketi kazanın. Sahur internet kullanım verilerinde de günümüzde ciddi anlamda artış söz konusu ki Türk Telekom bu noktada iyi girdi. Bu kampanya ile birlikte ortalık çok daha rekabet dolu olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir