Kapat
Honor Türkiye Distribütörü
Haberler 0

Honor Türkiye Distribütörü Dora Oldu

Uzun süredir ülkemiz pazarına gireceğini bilgiğimiz Honor Türkiye Distribütörü oldu. Heyecan verici bir deneyim olabilir. Çin’li telefon üreticisi, kısa bir zaman dilimi içerisinde uluslararası pazarda çok ciddi anlamda ilgi görmeyi başardı. Bizlerde genellikle bu seçenekler üzerine çok daha derinlemesine bir şekilde eğilebilme imkanına sahip oluyoruz.

Honor, ekonomik ancak bir o kadar da donanımlı telefonları ile adından ciddi anlamda söz ettiriyordu. Nitekim zaman içerisinde dünya genelinden birçok ülkeye yayıldılar. Honor, zaman içerisinde en hızlı büyüyen sektörlerden birisi olarak dikkat çeken Türkiye pazarına da girme kararı aldı. Bunun için de yetkili markasını kısa süre öncesinde resmi olarak belirledi.

Honor Türkiye Distribütörü Dora, 2004 Yılında Kuruldu

Honor markasının dünya genelinde yayılmasında en önemli etkenlerden birisi de kaliteli markalar ile çalışmasıdır. Türkiye pazarında sağlıklı bir şekilde hizmet verebilmek amacı ile Dora şirketi ile anlaşıldı. Dora, 2004 yılından bu yana ülkemiz pazarında da hizmet sunan meşhur ve bir o kadar da güvenilir şirketlerden birisi olarak dikkatleri çekiyor.

Dora, aynı zamanda Honor markasının ülkemizde ki tüm pazarlama yönetimini de yapacak. Reklamlar, pazarlama sistemleri ve aynı zamanda kampanyalar konusunda da tam yetki Dora şirketinin olacak. Kısacası yakın bir zaman dilimi içerisinde Honor markasının da ülkemiz pazarında satışa gireceğini söyleyelim. Ciddi anlamda fark yaratan bir girişim, ülkemiz pazarını ciddi anlamda etkileyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir