Kapat
Vero
Haberler 0

Yeni Nesil Sosyal Medya Platformu ile Tanışın: Vero

Bugün ki makalemizde siz değerli okuyucularımıza yeni nesil sosyal medya platformu Vero ile alakalı olarak bilgiler sunacağız. Sosyal medya sistemlerinde zaman içerisinde birçok farklı alternatif geliştirildi. Türkiye genelinde de sosyal medya uygulamalarının her türlüsü insanlar tarafından deneniyor.

Facebook, zaman içerisinde cazibesini kaybetmeye başladı. Instagram geliştiriliyor ancak insanlara henüz tam anlamı ile farklı bir deneyim sunulmadığını söyleyebiliriz. Bu anlamda çok ciddi şekilde fark yaratacak olan Vero, kısa sürede ciddi anlamda ilgi gören bir sosyal medya sistemi olarak adından söz ettirecek.

Geniş Kapsamlı Paylaşım Platformu

Türkiye genelinde yenilikleri ciddi anlamda dikkat çeken sosyal medya sistemlerinden birisi oldu. Sol kısımda da görebileceğiniz üzere birçok farklı gönderi yapabilme imkanını sizlere sunan harika bir sistem. Paylaşım seçenekleri içerisinde;

  • Fotoğraf
  • Video
  • Kitap
  • Konum paylaşımları
  • Müzik paylaşımları

gibi aklınıza gelebilecek birçok farklı seçeneği sizlere sunacak. Bu özellik, kısa bir zaman dilimi içerisinde insanlar arasında yeni nesil paylaşımları da destekleyecek. Vero, şuan için sadece mobil uyguılama olarak hizmet veriyor. Yani Instagram gibi sadece telefonda %100 verimli olarak çalışıyor diyebiliriz sanırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir