Kapat
Huawei MateBook X Pro
Haberler 0

Huawei MateBook X Pro Resmen Tanıtıldı (MWC 2018)

Dizüstü bilgisayar sınıfında ciddi anlamda fark yaratmasını beklediğimiz cihazlardan olan Huawei MateBook X Pro resmen tanıtıldı. Türkiye genelinde Huawei markasına karşı ilginin ne denli yüksek olduğunu biliyorsunuz. Zaman içerisinde fark yaratan bu sistem, adından ciddi anlamda söz ettirecek gibi görünüyor.

Huawei markası, uzun bir süredir beklenen bu dizüstü bilgisayar modeli ile ortalığı ciddi anlamda sarsacak gibi görünüyor. Resimleri elbette ki tanıtıldı. Ancak özellikleri de yine yeni nesil donanım seçenekleri ile heyecan uyandıracak gibi de görünüyor.

Huawei MateBook X Pro Özellikleri

Gizli bir kamera tasarımı ile adından söz ettirecek olan bu mükemmel bilgisayar modeli, ülkemiz genelinde ciddi anlamda fark yaratıyor. Tabi ki özellikler anlamında da en yeni seçenekleri yine fikir edinebilmeniz adına sunacağız. Açıklanan bazı özellikleri aşağıdaki gibidir;

  • 13.9 inç 3000 x 2000 çözünürlüğe sahip 3:2 ekran
  • Intel Core i5 ve Intel Core i7 yedinci nesil işlemci seçenekleri
  • Nvidia GeForce MX150 GPU grafik işlemcisi modeli
  • 1.33 kilo ağırlık seviyesi
  • Parmak izi okuma sensörü
  • Gizli kamera bölmesi

gibi özellikleri ile kısa zaman içerisinde adından söz ettirecek gibi görünüyor. Elimizden geldiğince daha kapsamlı seçenekler üzerinde duruyoruz. Huawei markasınıhn bu dizüstü bilgisayarı ile alakalı olarak henüz tanıtımda sunulmadı. Dolayısı ile yakın bir zaman dilimi içerisinde bu seçeneklerin sunulması ile yenilikler de adından söz ettirecek. Sitemizi takip ederek en güncel haberleri takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir