Huawei MediaPad M5 10.8 LTE incelemesi

86.8% Ortalama Puan

Huawei MediaPad M5 10.8 LTE incelemesi

Huawei Media Pad M5 10.8 LTE tableti Huawei şirketi tarafından üretilen en güzel tablet modellerinden biridir. oldukça hızlı bir mobil internet bağlantısı sunmak için LTE teknolojisiyle donatılmıştır. oldukça iyi bir işlem gücüne sahip olan bu android tablet 2K çözünürlükte ekrana sahiptir.

Tasarım
%89
Çözünürlük
%88
Donanım
%87
Batarya
%85
Fiyat
%85

Huawei Media Pad M5 10.8 LTE tableti Huawei şirketi tarafından üretilen en güzel tablet modellerinden biridir. oldukça hızlı bir mobil internet bağlantısı sunmak için LTE teknolojisiyle donatılmıştır. oldukça iyi bir işlem gücüne sahip olan bu android tablet 2K çözünürlükte ekrana sahiptir. oldukça kaliteli hoparlörleri olan bu tablet 8.4 inç versiyonunda 5100 mAh batarya kullanırken 10.8 modelinde 7500 mAh batarya kullandı. Büyük pil sayesinde oldukça uzun saatler boyunca tableti kullanabilirsiniz. Tablette ayrıca hızlı şarj özelliği de var. Kaliteli hoparlörleri sayesinde çok kaliteli filmlerinizi izleyebilirsiniz. 2K ekran 2560 x 1600 piksel çözünürlüğe sahip olan bir tablettir.

Huawei MediaPad M5 10.8 LTE Özellikleri

Bu tablet kirin 960 işlemci kullanıyor. Makinede 8.0 Oreo işletim sistemi var. İç hafıza alanı 128 GB hıza alanı kullanıyor. Cihaza isterseniz ek hafıza ekleyebilir ve seviyeyi 256 GB’ye çıkarabilirsiniz.  Mikrofon için 3.5 mm jack bulunuyor. Yine USB tip C fişi bulunmakta  tabletin arka tarafında 13 MP ana kamera yer alırken ön tarafta 8 MP selfie çekimler için kamera bulunuyor. Cihazda harici klavye kullanmanız için ayrı bir USB girişi yer alıyor. Cihazın ara yüzü masaüstü moduna geçerek dizüstü bilgisayara bağlanabilir. Ayrıca NETFLİX videolarını çok güzel bir şekilde izleyebilirsiniz. Bu tableti üniversite öğrencileri çok rahat kullanabilirler ayrıca sinema severler için ve NETFLİX aboneleri için önerilebilir bir tablet olduğunu söyleyebiliriz. Bu cihazla benzerlik gösteren başka bir cihaz da Tab S4 modelidir. Cihazın kasa rengi gümüş rengi olup dahili hafızası 32 GB versiyonu daha ucuza alınabilir.