Kapat
İki Yeni Sony Xperia Modeli
Haberler 0

İki Yeni Sony Xperia Modeli

Yeni Sony Xperia Modelleri Sızdırıldı

Sony, son zamanlarda seri seri tanıttığı Xperia modelleriyle akıllı telefon dünyasına bambaşka bir giriş yaptı. Tanıttığı telefonların yanı sıra çalışmalarına da devam eden Sony, şu sıralar şirketinden çıkan sızıntılarla baş etmeye çalışıyor. İnternette yayılan sızıntılara göre Sony, yeni iki Xperia modeli üzerinde çalışıyor. Peki bu yeni iki modelin, özellikleri neler olacak?

Model Denemeleri Devam Ediyor

Sony, son ürettiği cihazlardan sonra da dur durak bilmiyor. Yeni cihazlarında farklı bir tasarım oluşturma çabasına giren firma, yeni tasarımlar çizmeye başladı. Model çalışmalarına aralıksız şekilde devam eden firma, çok yakında iki modelini birden rahatlıkla tanıtabilir. Tabii ki Sony, sadece model üzerinde de çalışmıyor. Yeni cihazlara, farklı yenilikler getirme peşinde olan firma, ilk olarak yayımlanan bir işletim sistemiyle beraber gelebilir.

Sony Xperia

Android O Serisi ile Geliyor

İddialara göre yeni iki model de, işletim sisteminde Android O serisini barındıracak. Geçtiğimiz günlerde Android O hakkında çıkan haberlerde, işletim sisteminin ilk olarak Google cihazlarında kullanılacağı söyleniyordu. Fakat Sony, bu durumun peşine düşerek yeniliğe yenilikle cevap vermek istiyor. Cihazların işletim sistemlerinin büyük ihtimalle Android O olacağı söyleniyor.

Farklı Deneyimler Sunulacak

Sony, üzerinde çalıştığı iki modelle beraber kullanıcılarına farklı bir deneyim sunmaya çalışacak. Deneyimlerin ne derecede boyut kazanacağını henüz bilmesek de, Sony’e kullanıcılar olarak güveniyoruz. Çünkü akıllı telefon piyasasından yıllarca uzak kalan firma, tek bir dönüş hamlesiyle zirveyi zorlamaya başladı. Umarız, yeni iki model de kullanıcıların dikkatini çeken cinsten olur.

Sony Xperia 2018

Full HD Ekran Kullanılacak

Cihazlar hakkında şuan için çok bilgiye sahip değiliz. Bildiğimiz tek şey, Android O sürümü ve ekran kalitesi. Sony, her zaman olduğu gibi yeni modellerinde de Full HD çözünürlük sağlayacak ve kullanıcılarına net bir hizmet verecek. Önümüzdeki günlerde, daha farklı sızıntıların çıkacağı da iddia ediliyor. Özellikle firmaya yakın belli isimler, sızıntılara yer verecek gibi görünüyor. Önümüzdeki günlerde ne gibi gelişmelerin meydana geleceğini, hep birlikte takip edebileceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir