LG V60 THİNQ Çift Ekranlı Telefon İncelemesi

LG V60 çift ekranlı telefon gelişmiş manuel kamera kontrolleri, hi-fi kulaklık jakı ve üst düzey özellikleri teknoloji meraklılarının ilgisini çekiyor. 5G bağlantılı bir Snapdragon 865 işlemciye sahip telefon 8K video çekebiliyor. V60’a 6.8 inçlik başka bir OLED ekran takınca çift ekrana sahip oluyorsunuz.

LG V60 THİNQ Teknik Özellikleri

LG V60 ekranına bakıldığına yeni iPad Minilerden bir inç küçük ancak herhangi bir telefonla kıyaslandığından dünyanın en büyük telefonuymuş gibi duruyor. Teknik özelliklerine gelince 8GB Ram ve 128 GB dahili depolamanın yer aldığı telefonda microSD kart ile depolama alanı genişletilebiliyor.20.5:9 formatındaki ekran Gorilla Glass 5G alt yapısı ile korunuyor. Alışılagelmiş LG telefonlarında olduğu gibi bu telefonda da 32-Bit Quad DAC,4 adet mikrofon ve stereo hoparlörler karşımıza çıkıyor.

IP68 sertifikası ile suya ve toza dayanıklılığı garanti edilen telefon Android 10 işletim sistemi ve LG UX 9.0 kullanıcı ara yüzüne sahiptir. Bununla birlikte rakipleri gibi LG V60 da her şeyin yolunda gitmesini sağlayan Snapdragon 865 yonga seti ile çalışıyor. Web’de gezinirken, video izlerken veya oyun oynarken herhangi bir donma veya gecikme yaşatmıyor. Kamera ayrıca anında fotoğrafı çekiyor ve görüntüyü hemen sabitliyor.

LG V60 THİNQ Çift Ekran Kullanımı

LG bir kez daha en yeni V serisi cihazını, uygulamalar ve ekstra tarayıcı sekmeleriyle doldurmanız için ikinci bir ekran ekleyen isteğe bağlı bir kutu ile satıyor. Buradaki tasarım, şirketin son çift ekranlı hazır telefonu olan LG G8X ThinQ’daki uygulamasından farklı olarak telefonun arka yüzünde cihaz açıkken cihazın daha kolay kavranmasını sağlayan yeni bir sistem bulunuyor.

LG V60 THİNQ Batarya Özellikleri

V60’da dikkat çekici özelliklerinden biri de 5.000 mAh bataryaya sahip olmasıdır. LG V50 modelin 4.000 mAh bataryasına kıyasla bu model % 20’lik bir artış göstermiştir.V60 telefonda 25W şarj hızına sahip bir Quick Charge 4 USB-C adaptörü bulunuyor. Birlikte verilen 25W adaptör V60’ı yarım saat sonra nerdeyse yarısını şarj ediyor. Ayrıca, V60 Qi kablosuz şarjı da destekliyor.