Kapat
İnceleme 0

Logitech MX Sound incelemesi

85% Ortalama Puan

Logitech MX Sound

Logitech markası tarafından üretilen şık ve sadeliği ile dikkat çeken MX Sound hoparlör, günümüzde en üst seviyede yer alan bluetooth hoparlör olarak biliniyor. Hoş tasarımının yanı sıra hareket algılama ve dokunmatik özellikleri ise adeta göz alıcı durumda.

Tasarım
%95
Teknik Özellikler
%80
Fiyat
%80

Logitech Hoparlör Özellikleri Nelerdir?

Günümüzün en şık ve üstün seviye hoparlörü MX Sound’un en belirgin özelliği ise bluetooth kullanılarak en az iki cihazla eşleşebilir özelliğinin bulunması. Üstelik eşleştiği cihazlarda kolay bir şekilde geçiş imkanı bulunuyor.

Cihaz 24 wattlık bir güce sahip olup güçlü bir ses çıkışı özelliği ile bizleri karşılıyor. İki yıl önce IFA 2017 fuarında tanıtılan bu ürüne günümüzde de ilgi oldukça büyüktür.

MX Sound hoparlör çeşidinde sadece teknik özellikler değil üstün kalite kumaşı da dikkat çekici bir unsur. 4 4’lük üretilen bu cihaz gerek aydınlatmaları gerek ses kalitesi ile herkesin masasında bulunması gereken bir ürün oluyor.

Temel özelliklerine daha çok değinecek olursak Logitech MX Sound hoparlör sadece bluetooth ile değil 3,5 mm bir girişi olan cihaza da bağlanabilecek şekilde tasarlanmış. Logitech markası kapsamında sıkça duyulan Easy-Switch teknolojisinin bir ürünü. Bu teknolojinin en büyük avantajı ise kaynaklar arası sorunsuz bir şekilde geçiş imkanı sağlaması oluyor.

Hoparlör yaklaşık olarak 10 derece arkaya yatabilecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece kaliteli bir ses deneyimi sunulabilmektedir. MX Sound hoparlör de mevcut olan hareket sensörü sayesinde eğer 20 dakika boyunca hiçbir hareket algılanmaz ise otomatik olarak uyku modu aktif hale bu da güç tasarrufu açısından oldukça etkileyici bir özelliktir.

Logitech MX Sound sese önem veren eşsiz bir deneyim yaşamak isteyenlerin gönlü rahat bir şekilde kullanabileceği eşsiz bir üründür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir