Nokia 2.2 Şimdi Daha Ucuz

Nokia 2.2 telefon modeli 5.71 inç ekrana sahip Android 9.0 işletim sistemini kullanan başarılı bir telefon modelidir. Media Tek Helio A22 işlemcisini kullanan cihaz 3 GB ram donanımı taşıyor. Ayrıca 13 MP arka kamerası ve 5 MP ön kamerası bulunuyor. Parmak izi sensörü bulunmayan cihazın yüz tanıma sensörleri var. Kamerası ile düşük ışıkta bile güzel çekimler yapabiliyorsunuz. Hem çift SIM desteği var hem de micro SD desteği bulunuyor. Pil kapasitesi ise 3000 mAh olan cihazın pembe mavi, buz mavisi ve yeşil renkleri var.

SD desteği 400 GB’a kadar çıkarılabiliyor.  Cihazın 2 versiyonu var, 16 GB depo +2 GB ram versiyonu; bir de 32 GB depo 3 GB ram olan versiyonu mevcut. Cihazda yine 3.5 mm ses jakı, FM radyosu mevcut. Cihazın toplam ağırlığı da 153 gr yani çok hafif. Cihazın teknik özelliklerine bakıldığında, ortanın da üstünde bir performans, arkasında güçlü bir firma ve çok uygun fiyat görüyoruz.

Nokia 2.2 Fiyatı

Nokia 2.2 fiyatı 101 dolar olarak şu an indirimde. Elbette bu ayrıcalığa Hindistan’daysanız sahipsiniz. Diğer ülkelerdeki fiyat güncellemeleri hakkında bilgi verilmedi.