Oraimo Airbuds Kablosuz Kulaklık İncelemesi

Oraimo Airbuds Kulaklık geniş frekanslarda çalışan güçlü bir kulaklık olarak geliyor. 43.23 dolar fiyatı ile gelen cihaz şimdilik sadece Hindistan’da satışa çıktı. Cihazı üreten firmanın adı Transsıon Holding ve bu cihazın diğerlerinden ayrılan özelliği Bluetooth 5.0 desteklemesidir.

Oraimo Airbuds Kablosuz Kulaklık Özellikleri

Kolayca taşınabilmesi için bir de çantası bulunan ve şarj cihazı olan kablosuz kulaklık, toplamda 81 gr ağırlığa sahiptir. Taşıdığı pil ise 50 mAh kapasitededir ve cihazla verici arasında yarı çapı 5 m olan bir dairede bağlantı kurabilirsiniz. Şirketin belirttiğine göre kablosuz kulaklık, tüm gün boyunca tek şarj ile doya doya müzik dinlemenizi sağlıyor. Bekleme süresi de 4 gün olan cihazı bu süreçte kullanmadığınızda şarjı bitmez.

Firmanın iddiasına göre bu güne dek üretilen en iyi kablosuz kulaklık olduğu belirtiliyor. Çünkü ses kalitesinin çok iyi olduğu ifade ediliyor. Çekim mesafesinin r=5 m yarı çaplı bir daire olduğu düşünüldüğünde 10 m mesafenin iyi bir mesafe olduğunu söyleyebiliriz. Pilinin de tam dolu iken 24 saat müzik dinleme olanağı sunması da iyi bir avantaj olacaktır. Amazon platformu üzerinden sadece Hindistan için satışlar başlatıldı ama diğer ülkeler için henüz bir gelişme yok.