Kapat
Uygulama İnceleme 0

Otobüs Bileti ve Uçak Bileti İçin Mobil Uygulama İncelemesi

Seyahat eden ve tatil planı yapan birisi iseniz, kesinlikle telefonunuzda olması gereken bir mobil uygulamadan bahsedeceğiz bugün. Planlama yaparken özellikle ulaşım konusunda kolaylıklar sağlayabilecek birçok özelliği bir arada bulunduran Biletall.com Mobil Uygulaması’ndan bahsedeceğiz bugün.

Biletall.com mobil uygulaması ile 200’ü aşkın otobüs ve 500’ü aşkın uçak firmasından bilet sorgulaması yapabiliyor, hatta İDO & BUDO bileti arayabiliyor, seferleri inceleyip online bilet satın alabiliyorsunuz.

Uygulamanın açılış ekranı aşağıdaki gibi sade ve gayet anlaşılır:

Otobüs Bileti, Uçak Bileti, İDO & BUDO Bileti Tek Uygulamada

Şehirlerarası otobüs firmalarının biletlerini hepimiz satın almak için otogarlara gideriz. Bu bizim için vakit, nakit, zaman kaybı olmak ile birlikte hangi firmanın saat kaçta seferi var, fiyatı ne kadar gibi dertleri ile uğraşmamız gerekir.

Bu uygulama sayesinde istediğiniz yerde internetiniz olduğu sürece uygulamayı çalıştırıp gitmek istediğimiz yere otobüs bileti sorgulatarak seferleri görebiliyor, firmaları listeleyebiliyor ve fiyatlarını karşılaştırarak istediğimiz bileti online satın alabiliyoruz. Tek yapmamız gereken saat geldiğinde otobüse biniş durağına gitmek oluyor.

Otobüste olduğu kadar aynı sıkıntılar uçak biletinde de başımızdan geçmekte. Uçak bileti almak için acente, acente gezmek yerine bu cep telefonu uygulaması sayesinde oturduğumuz yerde Türk Hava Yolları, Pegasus, Onur Air, Atlas Global, Sunexpress gibi dünya devi firmalarının tümünün seferlerini sorgulatabiliyor ve hatta onların kendi sitesinde bulunan fiyatlardan da aşağıda satın alma imkanı oluyor. Ayrıca dilerseniz mobil uygulama yerine web sitesinden de uçak bileti satın alma işlemini buradan gerçekleştirebiliyorsunuz.

İçerisinde İdo ve Budo bilet seçeneği olması da ayrı bir güzellik ve çoğu uygulamadan daha iyisi yapıyor bunu. İstanbul ile Bursa arasındaki mesafeyi kısaltıp, istediğiniz iskeleye ido veya budo bileti almanızı sağlıyor. İstanbul’daki trafik sorununa %100 çözüm gibi düşünerek deniz otobüsü yolculuğu yapabilme imkanı sağlıyor.

Çok Sayıda Seçenek, Hızlı ve Özelleştirilmiş Listeleme

Ücretsiz indirilen bu uygulamada gideceğiniz güzergaha göre, gitmek istediğiniz tarihler için uygun olan uçak ve otobüs biletlerini aynı anda sorgulatabilirsiniz. Sizin için listelenen sonuçlar arasından tarih, saat, fiyat ve firma filtrelemesi yaparak hızlıca aradığınız özelliklere sahip bileti bulabilirsiniz.

 

Bunun Dışında Nasıl Faydalar Sağlıyor?

Yalnızca biletinizi satın alıp çıkacağınız bir mobil uygulamadan değil, sosyal iletişim olarak da size katkı sağlayacak birçok fonksiyonu bulunan bir uygulamadan bahsediyoruz. Nasıl mı?

Örneğin; eğer yolculuğunuzda size eşlik eden bir arkadaşınız da varsa bu bilgileri, sonuçların listelendiği sayfanın sol alt köşesinde bulunan paylaş butonundan tek tıkla arkadaşınızla da paylaşabilirsiniz. Bir seyahat planı oluşturduktan sonra ise seyahat detaylarınızı hatırlamak ve bilgilerinizi dilediğiniz zaman kontrol etmek için uygulamada bulunan Profilim sekmesini kullanabilirsiniz.

İnce Düşünülmüş Detaylar

Tüm bu işlemler sırasında, bilet alma işleminden sonra merak ettiğiniz veya sorun yaşadığınız herhangi bir konuda uygulama üzerinden tek tıkla çağrı merkezini arayarak kısa sürede bilgi edinebilirsiniz.

Otobüs ile seyahat etmeye karar verdiyseniz otobüs firmalarının sefer programlarının yanı sıra otobüslerin koltuk sayısı ve Wi-Fi gibi özelleri de ayrıntılı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Uçak ile seyahat etmeye karar verdiyseniz de soldaki Online Check-in sekmesiyle firmanıza göre check-in yapabilirsiniz. Sıra seyahat etmeye geldiğinde ise uygulamanın tadını çıkarmaya devam edin. Çünkü uygulama, Ne Yenir? Ne yapılır? sekmesiyle sunduğu hangi şehirde ne yenir ne yapılır, ulaşım detayları, iletişim gibi pratik bilgiler sayesinde size kolaylıklar sağlar.

Gideceğiniz yerin hava durumunu, “nerede, gezilecek ne var” gibi bilgileri size göndermeleri de, müşteriye verdikleri değeri ön plana çıkaran oldukça hoş detaylar.

Kullanıcı Odaklılık

Birçok opsiyonu bir arada sunması ve tek tıkla sizi çağrı merkezine yönlendirebilmesi, uçak ve otobüs biletini birlikte sorgulatabilme ve önerilerde bulunma gibi öne çıkan özellikleriyle oldukça kullanışlı olduğunu gördüğümüz Biletall Mobil Uygulaması, aynı zamanda sade ve pratik arayüz tasarımı ile hayatımızı kolaylaştırıyor.

Özellikle sık sık yolculuk yapanların telefonlarında bulundurması gereken uygulamalardan olduğunu söyleyebiliriz.  İndirme linklerini de sizlere aşağıda sunuyoruz.

Biletall iOS Uygulaması indir

Biletall Android Uygulaması indir

Biletall Windows Uygulaması indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir