Kapat
İnceleme 0

Panasonic Eluga A3 Telefon İncelemesi

76% Ortalama Puan

Panasonic Eluga A3

Panasonic Eluga A3 Telefon 94 dolarlık fiyatı ile oldukça ucuz bir akıllı telefon modelidir. Arkasında yılların güvenilir üretici şirketi Panasonic var. Bu kadar ucuz fiyata satılması teknik özelliklerinin çok kötü olduğu anlamına gelmiyor.

Tasarım
%55
Kamera
%76
Donanım
%77
Batarya
%83
Dayanıklılık
%80
Fiyat
%85

Panasonic Eluga A3 Telefonun Teknik Özellikleri

Arka kısımda 13 MP kamerası ve ön tarafta da 8 MP kamerası bulunan cihazın ekranı 5.2 inç boyutundadır. Bu boyutta bir ekran, 1280 x 720 Piksel çözünürlük sunuyor. Ayrıca bu modelde Panasonic MediaTek İşlemci kullanmayı uygun görmüş ve MYK 6737 model 4 çekirdekli işlemci kullanıyor. Bu cihazda 3 GB ram kullanılıyor ve diğer telefonlarda fiyatı uçuran yüksek dahili bellek, bu telefonda 128 GB olarak oldukça geniş bir alan imkanı sunuyor. Bununla da yetinmeyenler için alanı genişletme imkanı var. Telefonda sık kullanılan bir ihtiyaç daha gideriliyor; çift SIM desteği var. Mikro SIM  ve nano SIM yuvası, 4000 mAH bataryası mevcut. Telefonda kullanılan işletim sistemi Android 7.0 Nougat sistemidir. Cihaz Panasonic tarafından 1 yıl garantili olarak satılıyor.  Aksesuarlar ise sadece 6 ay garantilidir. Telefonun net ağırlığı 159 gramdır. Yeni teknoloji Lityum polimer pil kullanan bu cihazdaki batarya yine uzun yıllar boyunca performans düşürmeden kullanılabilir.

Telefonun Öne Çıkan Özellikleri

Panasonic Eluga A3 modelinin öne çıkan özellikleri arasında, 128 GB alanı 3 GB ram donanımı ve çok uygun fiyatı yer alıyor. İnsanların en çok önem verdiği özelliklere odaklanan Panasonic bu modelden çok sayıda satmaya devam ediyor. Kullanıcı yorumlarına baktığımızda kullanıcıların en çok batarya ömründen memnun kaldıklarını görüyoruz. Öyle ki Bluetooth ve kablosuz bağlantı açık iken bile 16 saat sonrasında bile bataryanın yüze 60’ının hala dolu olduğu belirtiliyor. Kameralarının da güzel çekimler yapabildiği belirtiliyor. Ses kalitesinin de çok iyi olduğu ifade ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir