Kapat
İnceleme 0

Philips 328E8QJAB5 Monitör inceleme

Philips markasının en sevilen ürünlerinden birisi olan Philips 328E8QJAB5 marka monitör, alanında oldukça iddialı bir tasarım.

32 inçlik kavisli bir ekrana sahip olan monitör üstün bir teknoloji olan FreeSync teknolojisine sahip bir ürün oluyor. Özellikle tasarım özelliği ile dikkat çeken 1800R eğriliği ile mükemmel kavisli bir ekran deneyimi yaşatıyor.

Görüntü kalitesi bakımından incelenecek olunur ise Philips 328E8QJAB5 monitör modelinde geniş bir görüntüleme açısı dikkat çekiyor.  Koyu siyah tonlarında olan ve yüksek kontrast bulunan bir ürün. Bu kontrants için ise cihazda Vertical Alignment kullanılmış.  Genel olarak olumlu özelliklere sahip olsa da fotoğrafçılık gibi alanlarda kullanılması önerilmiyor. Bunun nedeni ise monitörde inç başına yaklaşık olarak 70 piksel renk gamına sahip.

Teknik özelliklerinin yanı sıra kavisli ekranı ile dikkat çeken Philips 328E8QJAB5 zarif bir ürün diyebiliriz. Özellikle bilgisayar oyunu düşkünleri için uyarmalı senkronizasyonu ile harika bir oyun imkanı sunuyor.

Özel oyunculuk için çeşitli ön ayarlamalar yapılmış. Üstelik monitör modelinde göz yorgunluğunu azaltmak için mavi ışıkları yok edecek bir sisteme sahip. Bu monitörü tercih ederek kendi oyununuz için gerekli tüm ön ayarları yapabilir kendinize kusursuz bir oyun imkanı sağlayabilirsiniz.

Philips 328E8QJAB5 monitör çeşidi AMD FreeSync teknolojisine sahip bir tasarım ürünüdür. Bu sisteme uyum sağlayabilecek bir grafik kartına sahipseniz bir çeşit yenileme hızı ile senkronize etme imkanınız bulunuyor.  Bilinen verilere göre bu cihaz E-Line ekran sistemlerinin son ürünüdür. Özel tasarım bu ekran en çok oyun severler ile film tutkunlarına hitap eden bir model oluyor.

Ergonomik özelliklerin ön planda olduğu bu monitör 100 x 100 VESA montaj uyumu bulunuyor. Pek çok işlevi bulunan bu ekran modelinde -5 derecelik eğilme özelliği de dikkat çekici bir unsur. Son olarak bağlantı özelliklerine bakacak olursak VGA, DisplayPort 1.2 ve HDMI 1.4 port yerleri mevcut oluyor.  Kulaklık ve hoparlör için ses çıkışı da mevcut.

Philips 328E8QJAB5 monitör modeli kusursuz bir tasarıma sahip olan herkesin severek içi rahat bir şekilde kullanabileceği bir ürün diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir