Kapat
PhoneKid
Haberler 0

PhoneKid, Tamamen Çocuklar için Geliştirilmiş Bir Akıllı Telefon

MWC 2018 kapsamında resmi olarak tanıtılan PhoneKid, tamamen çocuklar için geliştirilmiş olan bir akıllı telefon modeli oldu. Organizasyon kapsamında birçok farklı yenilik tanıtıldı.  Çocuklar için geliştirilmiş olan bu özel akıllı telefon, kısa süre içerisinde adından söz ettirecek. Üstelik ebeveyn kontrolünü doğrudan ön plana çıkaran bir telefon modeli olarak da dikkat çekecek.

Telefon modeli, kısa bir zaman dilimi içerisinde adınan söz ettiriyor. PhoneKid, her geçen gün çok daha geniş kitlelerce benimseniyor. Akıllı telefon ile alakalı olarak henüz net bilgiler verilmedi. Ancak telefonun tamamen ebeveyn denetimi konusunda etkin seçenekler sunacağına dair etkin bilgiler sunuluyor.

Tamamen Ebeveyn Kontrolünde Akıllı Telefon

Adından da anlayabileceğiniz üzere ebeveyn kontrollerini ön planda tutan bir akıllı telefon modeli olduğunu söyleyebiliriz. Türkiye genelinde birkaç senelik dilim içerisinde bu tip konularda ailelerin ciddi anlamda sıkıntı yaşadıklarını biliyoruz. Telefonu ebeveyn kontrol edecek ve hatta çocuğunun kullanabileceği zamanları dahi kendisi seçebilecek. Dolayısı ile daha etkin seçenekler sunan bir telefon modeli olacak.

PhoneKid, yakın bir zaman dilimi içerisinde her türlü detayı ile tanıtılacak. Tanıtım sonrasında telefon ile alakalı olarak en geniş kapsamlı seçenekleri sizlere sunma yoluna gideceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir