Kapat
Sony A7 III Fotoğraf Makinesi
Haberler 0

Sony A7 III Fotoğraf Makinesi İncelemesi

91% Ortalama Puan

Sony A7 III Fotoğraf Makinesi

Sony markasının geliştirdiği üst seviye yeni nesil fotoğraf makinesi. Özel lens kiti ile alınmasını tavsiye ediyorum. Hem dijital kamera olarak da kullanılabiliyor.

Tasarım
%90
Özellikleri
%95
Lens Kiti
%95
Vizör Önizleme Ekranı
%90
Fiyatı
%85

MWC 2018 kapsamında tanıtılan yeni cihazlardan olan Sony A7 III Fotoğraf Makinesi incelemesi ile daha yakından bakış atacağız. Sony, görüntü işleme sistemlerinde kısa süre içerisinde adından söz ettirdi diyebiliriz. Her geçen gün büyüyen bu sektörde Sony, fotoğraf makinesi konusunda Nikon ile yarışabilir hale geldi. Bu ürünü de yine adından söz ettirecek.

Bomba gibi bir kamera. Tasarımı son derece şık, lens seçenekleri ise sizleri kendinizden getirecek kadar kaliteli diyebiliriz. İşte tam da bu noktada fotoğraf makinesinin özelliklerini sizlere sunacağız. Açıklanan özelliklerine de bakarsak makine oldukça sağlam.

Sony A7 III Özellikleri

Fotoğraf makinesi, standart üstü bazı seçenekleri bizlere sunuyor ve adından söz ettiriyor. Geçmişten günümüze gelişen teknolojinin son harikası da diyebiliriz. Özellikleri aşağıdaki gibidir;

  • 24.2 megapiksel Full Frame kamera
  • 4K HDR video çekebilme özelliği
  • BIONZ-X işlemci modeli ile 4 kat daha hızlı
  • SD kart slotu, USB-C portu, microUSB portu, HDMI, Wi-Fi, NFC ve Bluetooth bağlantı seçenekleri
  • 693 nokta otomatik odaklanma
  • Quad VGA OLED vizör
  • FE 28-70 mm F3.5-5.6 lens kiti seçeneği

Sony A7 III Fiyatı

Cihaz, tanıtılması itibari ile birlikte çok ciddi anlamda ilgi gördü. Hal böyle olunca özellikleri de bizleri ciddi anlamda etkiledi diyebiliriz. Lens kiti olmadan almak istediğinizde kamera 2000 Dolar fiyat etiketine sahip.

Lens kitini de almak istediğiniz zaman 2200 Dolar gibi bir fiyat seçeneği ortaya çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir