Kapat
Haberler 0

Razer’dan Gerçek Kablosuz Özgürlük : Razer Mamba HyperFlux + Firefly

Oyunculara yönelik aksesuarlarıyla oyun severlerin büyük beğenisini kazanan Razer, oyun severler için gerçek kablosuz özgürlük sunacak olan faresini tanıttı. 

Razer gerçek kablosuz kullanım sunan Razer Mamba HyperFlux faresini ve Firefly fare altlığını tanıttı. Tamamen kablosuz bir fare olan Razer Mamba HyperFlux, oyun severlere yüksek konforu ve yüksek performansı kablosuz olarak sunuyor. 

Razer Mamba HyperFlux Özellikleri!

Yumuşak malzemeyle kaplı olan ve özellikle sağ eliyle fare kullanan oyun severler için tasarlanan Razer Mamba HyperFlux, sağ yan tarafa konumlandırılan özel kısayol tuşlarıyla birlikte geliyor.  Razer’ın yeni faresi ve fare altlığı özel bir aydınlatma sistemiyle birlikte geliyor.

 

Razer’ın profesyonel oyun severlere yönelik sunduğu Razer Mamba HyperFlux, Firefly HyperFlux fare altlığıyla birlikte geliyor. Razer Mamba HyperFlux faresine kesintisiz güç sağlayan Firefly fare altlığı aynı zamanda köşelerinde led aydınlatmalarla birlikte geliyor. 

Kullanıcıların tercihine göre kablolu bir şekilde de kullanılabilen Razer Mamba HyperFlux faresinin kutusunun içinden 2.1 metre uzunluğunda USB kablosu da çıkıyor. Mamba HyperFlux faresinin kablosuz kullanımı Firefly fare altlığının sunduğu manyetik alanın kablosuz güç aktarabilme özelliği sayesinde gerçekleşiyor. Ek bir pile gereksinim duymadan çalışabilen Razer Mamba HyperFlux faresinin ağırlığı sadece 96 gram. 

16 bin DPI değeri sunan, 5G optik sensöre sahip olan Razer Mamba HyperFlux, Razer’ın Synapse 3 uygulaması üzerinden özelleştirilebiliyor. Kısa bir süre içerisinde ülkemizde de satışa çıkacak olan Razer’ın gerçek kablosuz faresinin fiyatının 1.200 TL civarı olması bekleniyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir