Kapat
Haberler 0

iOS 12’nin Beta Sürümü Tüm Kullanıcılar Tarafından İndirilebilecek!

Apple’ın geçtiğimiz haftalarda tanıtılan yeni mobil işletim sistemi iOS 12’nin public beta sürümü yayınlandı. 

Apple’ın mobil cihazlarından kullanılan ve çok sevilen işletim sistemi iOS 12’nin herkese açık sürümü olan iOS 12 Public Beta sürümü tüm kullanıcıların kullanımına açıldı. 

iOS 12 hakkında her şey

Haziran ayının başında tanıtılan iOS’in yeni sürümü olan iOS 12 artık tüm iOS kullanıcıları tarafından indirilip denenebilecek. Apple’ın yeni iOS sürümü olan iOS 12 ile birlikte kullanıcılar cihazlarını artık çok daha hızlı ve verimli bir şekilde kullanabilecek. Screen Time özelliği sayesinde uygulama ve internet sitelerinde ne kadar zaman geçirdiğini görebilecek olan kullanıcılar diledikleri zaman bunları engelleyebilecekler. 

iOS 12 mi Android P mi?

Başta iPhone X olmak üzere, iPhone ve iPad kullanıcılarına pek çok önemli özelliği kazandıracak olan iOS 12 güncellemesiyle gelen önemli özelliklerden birisi de iPhone X kullanıcıları için Memoji oldu. iPhone X kullanıcılarının kendi Animoji’lerini oluşturmalarına imkan tanıyan Memoji ile birlikte kullanıcılar kendi yarattıkları Memoji’leri sosyal medya uygulamalarında paylaşabilecekler. 

iOS 12 güncellemesi alan her iOS cihazında denenebilecek olan iOS 12 güncellemesini bu linke tıklayıp kayıt olduktan sonra indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir