Samsung Galaxy M30S Akıllı Telefon İncelemesi

Samsung Galaxy M30S Akıllı Telefon İncelemesi

Samsung firmasının M serisi telefon modellerinden biri olan Samsung Galaxy M30S Akıllı Telefon modeli tam 6.000 mAh pil kapasitesine sahip ve seyahat edenler bu telefonu çok sevecekler. Zira 2 gün boyunca kullandığınızda hala pili bitmemiş olacak. Fiyatı ise 250 Avro olarak belirlendi ki bu da son derece uygun bir fiyat. Dünya ile iletişimi kesmemek adına ikinci bir telefon modeli olarak Samsung Galaxy M30S Akıllı Telefon modelini kullanabilirsiniz.  Şimdi gelin hep beraber bu mükemmel telefonun teknik detaylarına hep birlikte bakalım.

Samsung Galaxy M30S Akıllı Telefon Teknik Özellikleri

Telefonun Exynos 9611 model bir işlemcisi var. Grafik bağdaştırıcı olarak ARM Mali G-72 model seçilmiş, ram bellek olarak 4096 MB belleği var. 6.4 inç ekrana sahip olan bu yeni telefon modeli, 2340 x 1080 P çözünürlüktedir ve 40 PPI ekran piksel yoğunluğuna sahiptir. Ekranı süper AMOLED teknolojisine sahip olan makine ,64 GB dahili alan depolama özelliğine sahiptir .Toplamda 188 gram olarak imal edilen Samsung Galaxy M30S Akıllı Telefonun en can alıcı  noktası tabi ki 6.000 mAh kapasitedeki pilidir. Cihaz kalınlığı 8,99 mm olarak dizayn edildi ve fazla kalın değil.  Cihazın IP sertifikaları yok bu yüzden sudan tozdan korumak gerekiyor.

4 GB ram donanımı ve dahili 64 GB ROM alanı yanı sıra 512 GB desteleyebilen bir SD yuvası var. C tip USB bağlantı noktası da bulunan Samsung Galaxy M30S Akıllı Telefon Android 9.0 işletim sistemini kullanıyor. Cihazın arka kısmında 48 MP kamerası yer alıyor ve buna yardımcı olan 12 MP kamerası da var. Ön kamerası ise 16 MP olarak dizayn edildi. Gece ve gündüz çekimleri sınandı ve kaliteli çekimler yaptığı görüldü. Cihazın 250 Avro fiyatı ise daha geniş bir alıcı kitlesine hitap etmesini sağlayacak.