Kapat
Samsung Galaxy NOTE 8
Telefon İnceleme 0

Samsung Galaxy NOTE 8

89% Ortalama Puan

Samsung Galaxy NOTE 8

Uzun süredir Samsung kullanıcıları ve tüm akıllı telefon piyasası tarafından dört gözle beklenen Note 8 modelinin özellikleri çoğunlukla belli oldu.

Tasarım
%95
Ekran
%98
Kamera
%95
Donanım
%85
Batarya
%90
Dayanıklılık
%90
Fiyat
%70

Samsung Galaxy Note 8 İnceleme

Kasa yapısı olarak diğer cihazlara benzeyen Note 8, müthiş özelliklerle karşımıza gelecek diyebiliriz. Peki Samsung Galaxy Note 8 modeli, kullanıcılara ne gibi özellikler ve faydalar sağlayacak?

Samsung Galaxy Note 8 Tasarımı

Cihazın tasarımına baktığımızda, Samsung S8 modellerine benzediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Fakat Galaxy S8 modellerinde yumuşak köşeler varken, Note 8 modelinde bu yumuşak köşelerin yerine daha keskin köşe yapıları kullanılacak. Aynı zamanda bazı internet siteleri tarafından yayınlanan kılıflara bakarak yorum yapacak olursak, cihazın 6.4 inç ekran boyutuyla karşımıza geleceğini söyleyebiliriz. Ayrıca  uzun zamandan beri konuşulan ve sıkça merak edilen çift kamera akımına Note 8 modeli de uyum sağlayacak. Çift kameralarda 3x zoom özelliği de bulunacak.

Samsung Galaxy Note 8 Kamera Özellikleri

Sızıntılara baktığımızda, cihazın kesin olarak çift arka kamerayla geleceğini söyleyebiliriz. Ön kısımda ise bir kamera yer alacak. Arkada yer alan çift kameraların çekim kalitesi 12+12 MP kalitesinden oluşurken, ön kısımda yer alan kameranın çekim kalitesi ise 8 MP kalitesine sahip olacak. Aynı zamanda arka kameralarda 3x zoom özelliği barınacak.

Samsung Galaxy NOTE 8

Samsung Galaxy Note 8 Donanım Özellikleri

Cihazın donanım kısmına göz attığımızda, cihazın kesinlikle kullanıcıyı tatmin edeceğini söyleyebiliriz. Galaxy  Note 8, işlemci gücünü Exynos 8895 veya Snapdragon 835 yonga setinden sağlayacak. İşlemci kesinliği bilinmese de, bu iki işlemciden birine sahip olacağının altını çizebiliriz. Cihaz, 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama desteğiyle beraber gelecek ve microSD desteğiyle depolama alanı 256 GB’a kadar yükseltilebilecek. Cihazın bataryasındaki çalışmalar henüz devam ettiği için, bu konu hakkında ortaya çıkan net bir bilgi de yer almadı.

Samsung Galaxy NOTE 8

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 TEKNİK ÖZELLİKLER

Ekran: 6.4 inç

İşlemci: Exynos 8895 veya Qualcomm Snapdragon 835

Kamera: Çift Arka Kamera 12+12 MP (3x zoom) – 8 MP Ön Kamera

RAM: 6 GB

Dahili Depolama: 128 GB (microSD 256 GB)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir