Kapat
Telefon İnceleme 0

Samsung Galaxy S8 Tüm Detaylar !

90% Ortalama Puan

Samsung Galaxy S8 'i sizler için ayrıntılı bir şekilde inceledik. Göz kamaştırıcı tasarımının altında iyi bir işlemci ve dayanıklılık bulunuyor. Samsung bu yılda bizleri şaşırtmayı ekranla başarıyor.

Tasarım
%95
Ekran
%92
Kamera
%85
Donanım
%87
Batarya
%85
Dayanıklılık
%96

Samsung Galaxy S8 Özellikleri ile Tüm Detayları !

Unpacked 2017 etkinliğinde uzun bekleyişten sonra tanıtılan Samsung Galaxy S8 gün yüzüne çıkmış oldu. 🙂 Peki Galaxy S8 Özellikleri, Fiyatı ve Tasarımı nasıl olacak biraz onlardan bahsetmek gerekiyor. Samsung yine güzel bir telefon ile karşımızda, Galaxy S8 ‘i bizim gözümüzden incelemek ister misiniz?

Tasarım

Samsung Galaxy S8 5,8 inc kavisli ekranı ile dikkatleri üzerine cekmeyi başaran %85 ekran olan telefonun en güzel yani, tam bir köşesiz telefon tuttuğunuz hissini yaşatıyor.

Galaxy S8 Tasarım

Kamera

Kamera konusunda son yıllarda ciddi bir ilerleme kaydeden Samsung, Galaxy S8 modelinde 12 megapiksel çözünürlüğünde OIS ile desteklenen, f/1.7 diyafram aralığına sahip olan bir kameraya yer veriyor.

Donanım

Galaxy S8, gücünü Samsung’un 10 nm FinFET fabrikasyon süreci ile üretilen yeni Exynos 8895 işlemcisinden alıyor.

Dört adet Cortex A53 ve yine dört adet Samsung tarafından özelleştirilen Exynos M2 işlemci çekirdeğine ev sahipliği yapan Exynos 8895, bu sayede üstün performans ile düşük güç tüketimini harmanlıyor.

Dayanıklılık

Galaxy S8 modeli ile benzer bir şekilde IP68 sertifikasına sahip olan Galaxy S8 Plus, bu sayede 1.5 metre derinlikte suyun altında 30 dakika boyunca kalabiliyor.

Galaxy S8 Plus

Fiyat

Galaxy S8’in, ülkemizde 4399 TL fiyat etiketi ile satılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir