Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 Ne Zaman?

Samsung ‘un Galaxy s8 modeli henüz raflarda yeni yerini almışken insanlar s9’un ne zaman çıkacağını merak etmeye başladılar. Teknoloji çılgınlığı dur durak bilmiyor, insanlar elinde bulunan ürünü eskitmeden yenisinin çıkacağı tarihi ve nasıl özelliklerle geleceğini merak eder hale geldiler. Samsung ‘un amiral gemisi olarak tabir edilen S serisi de dünyada yeni modeli çıkmadan en çok tartışılan telefonlar arasında yerini alıyor.

Bilindiği üzere Samsung katlanabilir ekran teknolojisi üzerine sıkı bir ar-ge çalışması yürüten firmalardan biri, bundan dolayı da kullanıcıların yeni Samsung ’un katlanabilir ekranla gelebilme olasılığı üzerine tartışmalar yürütüyorlar. Her ne kadar bu konu yoğun şekilde bir söylenti olarak tartışılsa da katlanabilir ekran teknolojisinin henüz hazır olmadığı Samsung tarafından belirtilmekte. Yeni Samsung’ un prototipi henüz halka sızdırılmış değil, yüksek ihtimal S8’ e benzer bir kasa üzerinde donanımsal değişiklikler yapılarak kullanıcılara sunulacak olan telefon 2018 yılının ilk yarısında piyasaya çıkacak.

İşlemci konusunda Qualcomm ile işbirliğini sürdüren Samsung, Snapdragon 845 serisine sahip bir çekirdeği kullanacak. Geçen yıl Note serisi ile kötü bir deneyim yaşayan Samsung bu sefer elini sağlam tutmak peşinde, bundan dolayı da S9’un piyasa çıkış tarihi 2018’in ikinci yarısına da ertelenebilir. Samsung Galaxy S9 Ne Zaman Çıkacak? Sorusu hakkında bilgiler bu kadardı. Şimdilik elimizde bu telefona ait pek fazla bil mevcut değil ama ilerleyen zamanlarda söylenti kulisleri bize bu konuda yeterli malzemeyi verecektir.

Aradığınız Soruların Cevabı Burada

Merak edilen ve ne zaman, saat kaçta, nerede sorularının cevapları artık tek bir platformda toplandı. Sezon başlangıcı yapan diziler ve seri filmlerin yeni bölümleri. Merak edilen yasaların ne zaman meclisten geçeceği. Teknoloji haberleri ve yeni ürünlerde olması beklenen özellikler ile büyük keyifle oynanan bilgisayar oyunlarının yeni sürümleri.

Spor dalında bütün büyük maçların başlama saatleri ve hangi kanalda yayınlanacağı, sevdiğiniz sanatçının hangi tarihte hangi şehirde olduğu ve yıl boyu beklenilen eğlence etkinlikleri ile merak edilen bütün sorular Ne Zaman Çıkıyor platformunda yanıt buluyor. Toplumsal ve sosyal anlamda en çok merak edilen soruların cevapları tek bir platformda birkaç tıkla ulaşılabilecek kolaylıkta internet kullanıcılarının hizmetine sunuluyor.

Sürekli Güncellenen İçerikler İle Hiçbir Şeyi Kaçırmayın

Ne zaman çıkıyor com’ un sürekli güncellenen ve yerli, yabancı güvenilir kaynaklara dayandırılarak oluşturulan kaliteli içerikleri sayesinde her zaman her yerde en doğru bilgiye sahip olun. Arama bulutu sistemi ile aranılan her şey tek bir sayfada alfabetik sıraya göre düzenlenmiş içerikler içinden rahatlıkla bulunabilir. Bilmek zamanın gerisinde kalmamaktır.