Kapat
THY Dr. Mehmet Öz
Haberler 0

THY Dr. Mehmet Öz Reklamı ile Super Bowl 2018’de Ses Getirecek

Dünyanın en iyi havayolu şirketi olma yolunda emin adımlar atarken şimdi de THY Dr. Mehmet Öz reklamı ile bomba gibi geliyor. Bildiğimiz gibi zaman içerisinde milli havayolu şirketimiz, dünyaca ünlü isimleri reklamlarında oynatıyor. Son olarak Oscar ödüllü Hollywood oyuncusu Morgan Freeman, reklamlarda boy gösteren isimlerden birisi olarak dikkat çekmişti.

NFL (Ulusal Amerikan Futbolu Ligi) şampiyonluk maçı olarak bildiğimiz Super Bowl 2018, bu noktada birçok şirket tanıtımı için en ideal seçeneklerden birisi. Reklam, Youtube üzerinden yayınlanmasının ardından 1 gün içerisinde 2 Milyon izlenme rakamına ulaştı.

5 Senses With Dr. Oz (Dr. Öz ile 5 Duyu)

Kuşkusuz ki dünya genelinde en çok bilinen ve en iyi doktorlardan birisi olarak kabul ediliyor. Türk asıllı ünlü doktor, bu noktada Super Bowl 2018 için Türk Hava Yolları (THY) için en ideal isim oldu. Reklamdan resmen cool’luk akıyor. Müthiş bir konsept ve son derece sade bir reklam.

NFL final maçı öncesi dev ekranda yayınlanacak olan reklam, kuşkusuz ki THY marka değerini kısa süre içerisinde doruk noktalara çıkaracak. Bunu Türk asıllı Dr. Mehmet Öz ile yapması da aslında iyi bir subliminal mesaj olarak dikkat çekiyor. Reklamda İStanbul başta olmak üzere dünyanın birçok farklı ülkesi kullanıldı.

Reklam filminin sonunda ise esas vurguyu yapan slogan tüm izleyenlere sunuluyor. Dünya Daha Büyük, Keşfet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir