Xiaomi Mi 8 Videosu Birçok Özelliğini Açığa Çıkarttı

Xiaomi Mi 8

Dünya genelinde heyecan ve merak ile beklenen telefonlardan birisi olan Xiaomi Mi 8 videosu ile alakalı yeni seçenekler ön plana çıkacak gibi görünüyor. Video sosyal medya üzerinden yayınlandı ve teknoloji gündemine de bomba gibi düştü demek yanlış olmaz sanırım. Xiaomi markası, her geçen gün çok daha ciddi anlamda fark yaratıyor demek de yanlış olmaz sanırım.

Geçtiğimiz günlerde bu telefon ile alakalı olarak yenilikçi seçenekler de ön plana çıkıyor. Xiaomi Mi 8 ile alakalı olarak insanların çok ciddi anlamda beklentileri söz konusu. Bu beklentilerden ziyade yayınlanan videonun GIF halini sitemizde sizler ile paylaşmak istedik. Kasa yapısını genel itibari ile inceleme yoluna gideceğiz.

Kasa Tasarımına Dair Yeni Konsept

Aslında videodan anladığımız kadarı ile telefonun kasa tasarımında çok ciddi bir yenilik söz konusu olmayacak. Çift kamera düzeninde bir farklılık göreceğimiz gibi aynı zamanda kasanın parlak yapısı da adından ciddi anlamda söz ettiriyor. Dolayısı ile bizler bunu enine boyuna inceleme fırsatına da sahip oluyoruz.

Xiaomi Mi 8, Android ekosisteminin 3D yüz tanıma özelliğine sahip ilk akıllı telefonu olabilir. Mi 7 modeli ile birlikte kıyasladığımız zaman ciddi anlamda farklı seçenekler söz konusu oluyor ki bizlerde sitemiz içerisinde sunuyoruz. Yakın bir zaman dilimi içerisinde telefon ile alakalı olarak daha yeni haberleri sizlere sunacağız. Sitemizi güncel olarak takip etmeye devam edin.