Xiaomi Redmi 6 Görüntülendi

Redmi 6

Akıllı telefon sektöründe yeni bir soluk olarak karşımıza çıkacak olan Xiaomi Redmi 6 modeli ile alakalı olarak çok yönlü seçenekler açığa çıktı. Xiaomi markasının yeni telefonları tüm hızı ile kendisini ön plana çıkarmaya devam ediyor. Redmi serisi, bildiğimiz gibi ülkemiz genelinde de en çok satan seçeneklerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor demek yanlış olmaz.

Xiaomi Redmi 6 modeli, çentikli ekranı ile birlikte adından söz ettirecek. iPhone X ile birlikte dünya genelinde trend hale gelen bir teknoloji olduğunu net şekilde söyleyebiliriz sanırım. Ekran tasarımından ziyade teknik donanımı da adından ciddi anlamda söz ettirecek gibi görünüyor.

Özelliklerine Dair De Bazı Bilgiler Sızdırıldı

An itibari ile konsept tasarımı tam olarak bitirilmedi ancak telefonun ekran yapısı aynen yukarıda gördüğünüz gibi olabilir. Xiaomi markasının böyle bir konsept yoluna gitmesinde ki esas nedeni tam olarak anlayamadık. Ancak ilerleyen süreçte telefonun ekonomik olarak da ideal seçenekler sunabileceğini düşündüğümüzde ideal bir seçenek olduğunu da net olarak söyleyebiliriz sanırım.

5.45 inç boyutunda bir ekrana sahip olması beklediğimiz gelişmeler arasında yer alıyor.. Bunun yanı sıra cihazın TENAA raporunda ortaya çıkan bilgiler, batarya kapasitesi olarak 3000 mAh kapasiteli bir pilin bulunacağı açığa çıkıyor. Ancak yine de kesin bilgilerin gelmesini kısa bir süre daha beklemek durumundayız.