Kapat
Yeni Türkiye Milli Futbol Takımı Formaları
Haberler 0

Yeni Türkiye Milli Futbol Takımı Formaları Tanıtıldı (Nike Döktürmüş)

Dünya kupası öncesinde yeni kreasyonlar sunulmaya başladı ve arada yeni Türkiye milli futbol takımı formaları da tanıtıldı. Görüntü anlamında yine AYYILDIZ asaletinin mükemmel örneklerini görme şansına sahibiz. Tabi ki formanın tanıtım görselleri çekilirken kullanılan isimlerin de kimler olduğu üzerinde durmak istiyoruz.

Yukarıdaki kardeşimiz, Galatasaray takımının gelecek vaat eden genç oyuncusu Mustafa Kapı. Bununla birlikte Trabzonspor’un genç oyuncusu Abdülkadir Ömür ve Everton’a transfer olan Cenk Tosun’da tanıtım görsellerinde yer alarak karşımıza çıktı.

İç Saha Forması Tamamen Kırmızı, Deplasman Forması Beyaz

Kırmızı, Türk bayrağının en belirgin özelliklerinden birisidir. Formada da bu özelliğimiz ile her zaman ön planda olmayı başardık demek yanlış olmaz. İç saha formamız tamamen kırmızı renk. Deplasman formamızda ise ağırlıklı Beyaz olmak üzere kırmızı detaylarınd a söz konusu olduğunu unutmamak gerekiyor. Sade ancak bir o kadar da asil forma görsellerinin sunulduğunu da ek olarak söyleyelim.

Fiyatları Çok Pahalı

Formalar tanıtıldı tabi ki ve bununla fiyatlarının da yayınlandığını söylemek gerekiyor. Nike, antrenman ürünleri de dahil olmak üzere birçok kaliteli ürün tasarlamış. Ancak ne yazık ki fiyat anlamında çok da makul seçenekler sunulmamış. İnsanlar için bari ucuz fiyatlar sunun ki şu asil formayı hepimiz alalım, üzerimize geçirelim. Açıklanan fiyatlar aşağıdaki gibidir;

  • Taraftar Forması: 129,90 TL
  • Antenman Forması: 189,90 TL
  • Maç Forması: 299,90 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir