Yeni Whatsapp Android Güncellemeleri Geliyor (1 Yenilik Dikkat Çekiyor)

Whatsapp Android Güncellemeleri

Uzun bir süredir gerekli gereksiz haberlerini gördüğümüz yeni Whatsapp Android güncellemeleri BETA sürüm olarak kısa süre içerisinde resmen geliyor. 1 YENİLİK var ki gerçek anlamda enteresan seçenekleri bizlere sunacak. Bu yenilikler ilk aşama iOS platformu için gelmeyecek. Zaman içerisinde gelmesini bekliyoruz ancak net zamanı kestiremiyoruz desek yeridir sanırım.

Bu güncellemeler içerisinde birçok farklı yenilik bizleri bekliyor. Özellikle de GRUP YÖNETİCİLERİ ile alakalı yenilikler yine ciddi anlamda dikkat çekecek.

ENGELİ KOLAYCA KALDIRABİLECEĞİZ

Whatsapp uygulamasında bir kullanıcının engelini kaldırabilmek için türlü türlü yere girmemiz gerekiyor. Artık buna gerek kalmıyor. Engellerken yaptığımız gibi yine o kullanıcının üzerine basılı tutarak engelini rahatlıkla kaldırabilme şansına erişeceğiz.

TÜM KULLANICILAR GRUBE ÜYE DAVET EDEBİLECEK

Bir grupta sohbet ediyorsunuz ancak o sohbet ile alakalı birilerini davet etmeniz gerekiyor. İşte tamda bu noktada gelecek güncelleme ile birlikte yönetici olmasanız bile gruba herhangi bir konuşmacıyı davet edebileceksiniz. Yönetici onayı ile kişi gruba dahil olabilecek.

TELEFONU SALLA, WHATSAPP EKİBİ İLE İLETİŞİME GEÇ

İşte en ince detay ve en ilginç özellik bu olacak. Titreşim özelliğine sahip yeni nesil akıllı telefonlarınızda cihazınızı Whatsapp açık iken salladığınız zaman Whatsapp Destek Ekibi ile iletişime geçebileceiniz bir form gelecek. Bu form sayesinde her türlü şikayet, istek ve önerilerinizi ekibe iletebilme şansına sahip olacaksınız. ÇOK GÜZEL HAREKET.

GELİŞMİŞ YÖNETİCİ AYARLARI GELİYOR

Grup yöneticileri için gelişmiş ayarlar geliyor. Aynı zamanda yöneticilerin tüm kullanıcılara teker teker mesaj göndermesi de bu güncelleme sayesinde sağlanacak.