Adobe XD Karşınızda (Yıllığı 500 TL)

Adobe XD

Grafik ve animasyon programları ile tanıdığımız şirket, yeni hizmeti olan Adobe XD ile birlikte gündemi ciddi anlamda sarsacak gibi. Photoshop ile başlayan ve zaman içerisinde yeni uygulamaları ile de ciddi şekilde fark yarattı. Adobe markasının yazılım konusunda kısa sürede bir dünya markası olduğunu da net bir şekilde söyleyebiliriz sizlere.

Adobe XD, web siteleri için grafiksel arayüz tasarımlarınızı daha kolay şekilde yapabilmeniz için sizlere imkanlar tanıyacak. Adobe şirketi, Photoshop üzerinden bu yükü alacak ve tasarımcılara çok daha yeni alternatifler sunacak. Responsive tasarım prensiplerini de baştan sona içeren bir sistem olacak.

Yeni Nesil Arayüz Tasarım Programı

GÜLÜMSEME mottosu ile birlikte ortaya çıkan Adoba XD, tasarımcılar için birçok farklı yeniliği ile dikkatleri çekeceği gibi aynı zamanda fiyatı ile de adından ciddi şekilde söz ettiriyor diyebiliriz.

Adobe ürünlerinin maddi olarak çok ciddi anlamda yüksek meblağlara satıldığını da net şekilde söyleyebiliriz. Bu ürünün fiyatı da adından ciddi anlamda söz ettiriyor.

Yıllık 500 TL

Tek başına Adobe XD fiyatı yıllık olarak resmen 500 TL şeklinde belirlendi ki bu birçok program modelinden daha yüksek. Adobe şirketinin gelecek dönemde ciddi anlamda önem vereceği bir uygulama olacağı aşikar. Neler olacağını bekleyip göreceğiz.