Kapat
İnceleme 0

AGON – AG271QX İncelemesi

AOC AGON AG271QX

Kendine özel teknik yapısı ve görüntü kalitesi ile son model oyun monitörü olma görevi üstlenmektedir. Kullanıcılarına oyun deneyimi imkanını 27 inç kapasiteli ekranı ile sunmaktadır.  Ultra seviyede görüntü düzenleyici ve netlik garanti kapsamında olan özelliklerinden bir tanesidir. Gölge Kontrolü Özelliği ile ekranın karanlık bölmelerinde kalan görüntüler de netliğe ulaşmaktadır. Shadow Kontrol adı ile de piyasada olan bu sistem sayesinde oyun oynarken ekranın diğer bölmelerinden bağımsız bir şekilde sadece karanlıkta kalan görüntüyü aydınlatma seçeneği bulunmaktadır. Ekran kontrolünün ışık ayarını kendi görüş alanınıza ve isteğinize uygun olarak aydınlatıp karartabileceğiniz bir oyun oynama imkanı sunan sistemik bir yapısı bulunmaktadır. Modelin ekran boyutu  596.74 x 335.66 ‘ dır. Bu ekran boyutu aktif olarak oyun oynanabilen alanın dahilindedir.

İkinci ve kapsamlı bir ayrıcalığı ise 1MS yanıt süresidir. 1MS yanıt süresi, ekran görüntüsünde donma ve karelenme olmadan, pürüzsüz şekilde görüntü kalitesi sunmaktadır. Ekranda donma ve durmalar meydana gelmez. Oyun kendi akışında net bir görüntü ile monitörde akıcılık kazanır. QHD çözünürlüğe sahip olması görüntü kalitesinde üstünlük sunmaktadır. 16:9 ekran genişliği bulunmaktadır. Görüntüleri kendi orijinal boyutu ile görmeye olanak sağlayan ekran genişliği monitör için en ideal seviyede olanıdır.

AOC AGON AG271QX kullanıcılarına en rahat şekilde oyun seçenekleri sunmaktadır.  Bu modelde flicker free teknolojisi yer almaktadır. Bu teknoloji sayesinde sürekli oyun oynamaktan kaynaklı ya da sürekli olarak ekrana bakmaktan kaynaklı oluşabilecek göz yorgunlukları ve göz duyarlıkları yaşanmaz. Flicker free gözlerdeki yorgunluğu azaltmak amacıyla mavi ışık modu ile çalışmaktadır. Böylece rahat ve esnek zamanlarda oyun oynama keyfini agon monitör ile çıkarabilirsiniz. AGON AG271QX marka model fiyat seçeneği için sitemizden yararlanabilirsiniz. En uygun fiyatlar ve ödeme koşulları için adres linkimize göz atmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir