Akıllı Bileklikte Sanal Ekran: Cicret

Giyilebilir teknolojiler son dönem teknolojileri ile hayatımızın vazgeçilmezi haline geldi. Üstün teknoloji ile üretilen akıllı bileklikler, akıllı ayakkabılar ya da teknolojik kulaklıklar hayatımızın ayrılmaz parçası olarak yerini almaya başladı. Hayatımıza kolaylık sağlayan ve pratiklik katan üstün teknoloji ürünlerinden biri de Cicret’tir.

Cicret Nedir Nasıl Kullanılır?

Akıllı bir bileklik olarak tasarlanan Cicret, farklı bir ekran özelliğine sahiptir. Ekrana yansıyan görüntüler bu bileklik ile tek dokunuşta kontrole edilir. Bilekliğin ekranı 7cm x 3cm ölçülerinde bulunuyor. Yansıma ile bileğinizin üzerinde sanal bir ekran yer alıyor. Pek çok sanal ekranlardan cicret deriye yansıması ile ayrılıyor. Giyilebilir teknoloji ürünlerinden pek çoğu bu özelliği kullanamıyor. Derinin üzerinde oluşan sanal ekran ile kullanım oldukça kolay hale geliyor.

Akıllı telefonlar geniş ekranları ile kullanışlı bir yapı ile karşımıza çıkıyor. Cicret bu ekranın aynı şekilde derimize yansımasını sağlıyor. Akıllı bileklik Cicret, bileğimizde iken istediğimiz an görüntü bileğimize tam ekran halinde yansıyor.

Cicret Teknolojik Özellikleri

  • Android beta iletim sistemine sahip olan Cicret, Android işletim sistemleri ile yapılacak olan işlerin tamamını yapmanızı sağlıyor. Bu bakımdan android telefonlar için kullanım sağlıyor.
  • IOS işletim sistemi için de cicret üzerinde bir ara yüz bulunuyor. Bu ara yüz sayesinde bileklik ile Apple ürünlerinde yapılacak işlemler de yapılabiliyor.
  • Cep telefonu kullanmadan telefondan yapılan; mesaj atma, web taraması yapma, arama yapma gibi işlemlerin tamamı Cicret üzerinden yapılıyor.
  • Tablet için yapılacak tüm işlemler de bileklik sayesinde kolayca gerçekleşiyor.
  •  Sanal ekran bileklik üzerinde yer alan 3 tuş ile rahat şekilde oluşturuluyor.
  • Elbise kombinleri ya da değişen zevkler için Cicret akıllı bileklik 10 farklı renk ile üretilmiş.