AOC I1601FWUX Monitör İncelemesi

AOC I1601FWUX monitörü pratik kullanım ile oyun severlere rahatlık vaat ediyor. Monitörün esnek yapısı pratik kullanımına yardımcı oluyor. Ayrıca oyun severlerin rahat hareket etmesini sağlayan ince ve hafif monitör ile oyunlar her alana taşınabiliyor. Monitörün avantajlı yanlarından biri de otomatik kullanım sağlayan teknik özelliği oluyor.

Hafif ve pratik kullanımı bulunan monitörler için ortalama kontrast ayarı bulunmaması sıkıntı oluşturan durumlar arsında yer alıyor. Monitörün dezavantajlı durumları arasında bulunan bir diğer özelliği ise geriye dönük USB-A desteği olmaması oluyor. Kolay ve pratik kullanım yanında teknik olarak bu özelliğin olmaması monitörü bir adım geride bırakıyor.

Portatif Kullanım Sağlıyor

Portatif kullanım için AOC I1601FWUX, en iyi cihazlar arasında yer alıyor. Ekranda bulunan yatay ve dikey kullanım pratik bir çözüm sunuyor. Oyun severler için her açıdan kullanım sağlayan bu özellik monitörün kontrolünü de rahat şekilde yaptırıyor. Tüm bunlara ek olarak monitörün görüntü performansı da ideal seviyelerde yer alıyor. Oyun oynamak için görüntü netliği arayanlar için ideal seviyede olan monitör, pek çok alanda da ideal kullanım sağlıyor.  Bu bağlamda bu özelliklere sahip bir monitör arayanlar için AOC I1601FWUX iyi bir tercih olacaktır.

AOC I1601FWUX Kimler Almalı?

Monitör için en dikkat edilecek konulardan biri monitörün sadece USB-C potuna bağlı şekilde çalışıyor olmasıdır. Laptopunda bu özellik bulunmayanlar için bu monitörü almak büyük bir hata olacaktır.

Özellikle sık sık seyahat edenler için bu monitör tercih edilebilir. Bunun yanı sıra bulunan ortamda ek monitöre ihtiyacı olanlar için de monitör rahatlıkla alınabilir. Diz üstü bilgisayarın görüntüsünü çoğaltmak isteyenler için de monitör tavsiye edilebilir. Ayrıca pratik kullanım arayanlar için en iyi seçenek bu monitör olabilir.