Kapat
İnceleme 0

Bose SoundLink Revolve+ incelemesi

SoundLink Revolve+ modeli ile karşımıza çıkan Bose, bu yeni tasarımı ile bizleri etkilemeyi başardı. Bluetooth hoparlör modelleri konusunda iyi bir ses performansı isteyen ve bütçesini geniş tutan kişiler Bose SoundLink Revolve+ modelini tercih edebilir.

Bose SoundLink Revolve+Tasarımı

Bluetooth kulaklık SoundLink Revolve+, NFC desteği ile bizlere geliyor. NFC desteği bulunan kulaklığı telefonunuza dokundurarak hızlı bir şekilde bağlayabilirsiniz. Bununla beraber ürün üzerinde kablolu aux portu da yer alıyor. Bu özelliği sayesin Bose SoundLink Revolve+ kablolu olarakta kullanılabiliyor. Entegre mikrofonu ile beraber Siri ve Google asistanları kontrol etmenizi sağlayan ürün, darbelere karşı iyi dayanıklılığı ile adından söz ettiriyor. Su koruması bulunan ürün IPX4 sertifikasıyla korunuyor.

Bose SoundLink Revolve+Performansı

SoundLink Revolve Plus silindir tasarım yapısı ile karşımıza çıkıyor. 360 derece ses özelliği bulunan cihaz, iyi bir performans sunuyor. Bose SoundLink Revolve+ modelinin bas performansı da türevlerine göre daha iyi bir seviyede yer alıyor. Hoparlörün batarya ömrü ise 16 saat olarak açıklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir