Kapat
Chuwi Hi8 Air
Haberler 0

Chuwi Hi8 Air İncelemesi (Hem Android Hem Windows)

88% Ortalama Puan

Chuwi Hi8 Air

İki işletim sistemi tek bir tablet bilgisayar modelinde kendisini gösteriyor. Donanım özellikleri de gayet iyi şekilde karşımıza çıkıyor. Dolayısı ile cihazın puanlamasını da objektif şekilde yaptık.

Tasarım
%85
Teknik Özellikler
%85
Ekran
%80
Batarya
%90
İşletim Sistemi
%100

Bomba gibi özellikler ile gelmeyi hedefleyen Chuwi Hi8 Air incelemesi ile sizlere birçok farklı seçenek sunacağız. Tablet bilgisayar, adından ciddi anlamda söz ettirecek. İki ayrı işletim sistemi ile çalışabilme özelliğine sahip bu tablet bilgisayar, bir ilki bizlere sunuyor. Dolayısı ile adından ciddi anlamda söz ettirmeyi de başaracak. Bizde sizler için cihazı biraz daha yakından ele almak istedik.

Chuwi Hi8 Air Tablet

Chuwi Hi8 Air Teknik Özellikleri

Bomba gibi bir tablet bilgisayar. Windows desteği ile geliştirilmiş ancak Android işletim sistemini de üzerinde taşıyor. Aynı zamanda çözünürlük kalitesi anlamında da farklılıklar söz konusu olacak. Lafı daha fazla uzatmadan teknik donanımları sizlere sunmak istiyoruz. Detaylar aşağıdaki gibidir;

  • Ekran: 8 inç Full HD 16:10 ekran
  • Mobil İşlemci: 1.44 GHz Intel X5 Cherry Trail Z8350 işlemci
  • Batarya Kapasitesi: 4000 mAh batarya
  • Dahili Depolama Kapasitesi: 32 GB (128 GB MicroSD Desteği)
  • RAM Bellek: 2 GB RAM
  • İşletim Sistemi: Windows & Android

Windows ve Android işletim sistemi tek bir tablet bilgisayar modelinde toplanıyor. Dolayısı ile farklılık yaratan seçenekler ciddi anlamda fark yaratıyor.

Chuwi Hi8 Air Fiyatı

Fiyatı ile alakalı olarak henüz net bir şekilde bilgiler sunulmadı. Türkiye genelinde de bu cihazın ciddi anlamda satma potansiyelinin yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Bu cihaz, çıkış tarihi ile alakalı olarak da net bilgileri bizlere sunmuyor. Ancak detayları meraklı gözlerle bizlerde beklediğimizi belirtelim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir