Kapat
Vivo Xplay 7
Haberler 0

Vivo Xplay 7 10 GB RAM ile Gelecek

Yakın bir zaman dilimi içerisinde satışa çıkarılacak olan Vivo Xplay 7 ile alakalı birçok seçeneği sizlere sunacağız. Türkiye genelinde de Vivo markasının ekonomik telefonları ciddi anlamda ilgi görüyor. Bu telefon modeli, özellikle bir özelliği ile gündemi daha şimdiden ciddi anlamda meşgul etti. Dolayısı ile telefon ile alakalı sızdırılan birçok farklı özelliği sizlere sunma yoluna gideceğiz.

Vivo Xplay 7, modern kasa tasarımı ve Android işletim sistemi ile zaten yeteri kadar geniş kitlelere erişecek. Ancak yine de birkaç önemli detay fark yaratıyor.

10 GB RAM Kapasitesi ile Geliyor

Türkiye genelinde de satışa çıkarılacağını düşündüğümüz bir cihaz. Özellikle ekrana gömülü parmak izi sensörü sayesinde boydan boya ekran olduğunu bildiğimiz bu cihaz, emsallerini tamamen unutturacak seçeneklerden birisi olan Vivo Xplay 7, 10 GB ram kapasitesine sahip olacak.

Tabi ki cihazın daha birçok özelliği söz konusu olacak. Üst seviye ve çift arka kameralı bir telefon olacağını da net olarak söyleyebiliriz. Ancak yine de telefonun sızdırılan diğer özelliklerini inceleyelim istiyoruz.

  • 4K ekran çözünürlüğü
  • Qualcomm Snapdragon 845 işlemci
  • 512 GB’a kadar dahili depolama kapasitesi

ile sınırları ciddi anlamda belirleyecek bir telefon olacak ve emsallerinden ciddi anlamda daha üst seviye bir cihaz olarak da dikkat çekecek. Dolayısı ile dikkat edilmeli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir