Kapat
Dell Mobile Connect Platform
Haberler 0

Dell Mobile Connect Platform Karşınızda

CES 2018 kapsamında Dell şirketi de ciddi anlamda fark yaratırken Dell Mobile Connect Platform adı altında yeni nesil bir cihaz tanıtıldı. Bu cihaz, yukarıdaki resimde de görebileceğiniz üzere akıllı telefonlarınızı bilgisayar üzerinden yönetebilmeniz için fark yaratan bir cihaz olacak. Altyapı anlamında baktığımız zaman özellikle Android işletim sistemini tam anlamı ile destekleyen bir cihaz modeli.

Bu sistem, bilgiyara USB yardımı ile bağlandığı an itibari ile bütünleşir bir sistem haline gelecek ve adından ciddi anlamda söz ettirecek. Tüm akıllı telefonu bilgisayarınızdan yönetebilme şansına da sahip olabileceksiniz.

Dell Mobile Connect Platform CES 2018

Küçük Bir Uygulama Modeli Olarak Geliştirildi

Dell bilgisayar modellerine özel olarak geliştirilen bu mükemmel uygulama sayesinde tıpkı Whatsapp Web’de olduğu gibi kolaylıklar bizimle. Telefonu elimize almadan bilgisayar ekranımız üzerinde sorunsuz şekilde önizleyebilme şansına sahip olabiliyoruz. Sadece önizlemek ile kalmıyor, işlemleri dahi bu küçük ekran üzerinde yapabilme imkanına sahip oluyoruz aslında.

Dell XPS, Inspiron, Alienware ve Vostro gibi cihazların içerisinde gelecek bir uygulama olarak dikkatleri çekiyor. Ancak bunun dışındaki Dell kullanıcıları içinde resmi internet üzerinde indirmeye açık olacak bir sistem olacak. Kısacası her anlamda fark yaratan bir yazılım.

Akıllı telefonlarımızı bilgisayar ekranında yönetebilmenin kolaylıklarını daha önce Samsung Smart Switch ile görme şansına sahip olmuştur. Dell şirketi de kısmi bir şekilde bu cihaza atıştya bulunarak fark yaratma amacı içerisinde gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir