Kapat
Sony MP-CD1 Mobil Projektör
Haberler 0

Sony MP-CD1 Mobil Projektör Tanıtıldı (Muazzam Bir Ürün)

Cihaz tanıtımları tüm hızı ile devam ederken fark yaratan ürünlerden birisi olan Sony MP-CD1 mobil projektör ciddi anlamda ilgi odağı oldu. Sony, bildiğimiz gibi görüntü işleme teknolojileri anlamında da en ciddi farklılıkları yaratan markalardan. Şimdilerde ise akıllı telefon boyutlarında taşınabilir bir mobil projektör tanıtımı da CES 2018 kapsamında gerçekleşti.

Tasarım olarak da işlev olarak da ciddi şekidle fark yaratan bu ürün, yansıttığı görüntü kalitesi ile de acaba dedirtiyor. Cihazı daha yakından inceleme yoluna gidelim, fikir edinelim.

Sony MP-CD1 Mobil Projektör CES 2018

120 inç Boyutuna Kadar Görüntü Yansıtabiliyor

Cihaz, oldukça geniş olarak niteleyebileceğimiz bir görüntü yansıtma teknolojisine sahip. Ancak çözünürlük kalitesi beklediğimiz kadar iyi değil. 120 inç kadar bir alana maksimum şekilde görüntü yansıtan cihaz, 854×480 çözünürlüğünde bir görüntü kalitesi sunuyor. Bu aslında bir kalite dahi değil.

Şimdi ister istemez diyoruz ki böyle bir cihaz geliştiriyorsun ancak görüntü kalitesine neden önem vermiyorsun. Koskoca Sony markasından bahsediyoruz. Bence olmamış gibi.

5000 mAh Batarya Kapasiteli

Hızlı bir şekilde sunum yapmak isteyenler için 2 saat sorunsuz bir şekilde yayın yapabilen bu cihaz, aynı zamanda USB Type-C teknolojisine de ayak uyduruyor. Bunun dışında HDMI bağlantısı sayesinde de farklı bir deneyimi sizlere sunuyor. Bu cihaz, 399 Dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak. TL bazında incelediğimiz zaman ise 1513 TL + KDV verileri ile birlikte karşımıza çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir