Kapat
DJI Ofis
Haberler 0

DJI Ofis Tanıtım Videosu ile Gündemi Sarstı

Uzun bir süredir üzerine haberler yapılan büyüleyici proje DJI ofis tanıtım videosu internette yayınlandı ve bilim kurgu filmlerine taş çıkarttı. DJI, özellikle ülkemizde drone ürünleri ile birlikte en çok ön planda olan markalardan birisi olarak dikkat çekiyor. Zaman içerisinde farklı projeleri ile de gündemi ciddi anlamda meşgul ettiler demek de sanıyorum ki yanlış olmaz.

DJI şirketi, uzun bir süredir kendisine yeni bir ofis kurma amacı içerisindeydi. Nitekim ofis kuruldu, şirket ofise taşındı ve aktif olarak çalışmaya başladı. Ancak ofisin internette yayınlanan tanıtım videosu o kadar sağlam ilgi gördü ki gerçek anlamda ilgi çekici seçenekler ön plana çıktı.

Bilim Kurgu Filmlerine Benzer Bir Kurgu

DJI zaman içerisinde dünyanın en büyük bütçeli şirketlerinden birisi olarak dikkatleri çekmeyi başardı. Nitekim son yıllarda şirketin teknoloji anlamında da çok büyük yenilikler sunduğunu biliyoruz. Youtube üzerinde yayınlanan tanıtım videosu aslında bu anlamda bizlere en ideal seçenekleri sunuyor. Lafı daha fazla uzatmadan ofis tanıtımını sizlere mümkün mertebe sunalım istiyoruz.

Ofisin inşa süresi oldukça uzun ve görkemli. Nitekim şirketin kısa zaman içerisinde elde ettikleri başarı, yeni ofislerinin mimarisine de tanıtım videosuna da yansımış. 3D bilgisayar efektleri ile desteklenen bu proje ile birlikte kısa süre içerisinde çok daha ideal imkanlar ön plana çıkacak gibi. Türkiye’de de meraklıları için çok geçmeden sunalım istedik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir