Kapat
Enes Batur ve Logan Paul
Haberler 0

Enes Batur ve Logan Paul Bir Araya Geldi

Dünyanın en çok izlenen bireysel Youtuber’ları olarak bilinen Enes Batur ve Logan Paul geçtiğimiz günlerde bir araya geldi ve bir video yayınladı. Bildiğimiz üzere zaman içerisinde bireysel Youtube kanalı projeleri çok ciddi anlamda ön plana çıktı. Ülkemizde de belli başlı isimler ön plana çıktı. Enes Batur, dünya genelinde en çok izlenme alan Youtube kanalı projesi olmayı da başardı.

Logan Paul ise aynı şekilde Amerika’da bu işi yapan dünyaca ünlü isimlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Öyle ki Pew Die Pie kanalını dahi geri plana atmayı başardılar. Nitekim Enes Batur’un attığı adımla birlikte bu ikili bir araya geldi ve bir VLOG yayınladılar.

Enes Batur Adım Attı, Buluşma Gerçekleşti

Genellikle kendi bulunduğu şehirde ya da evinde video projeleri yapan Batur, bu anlamda insanların ilgisini çekti. Yukarıdaki resimde de görebileceğiniz üzere Logan Paul’a atılan bir mesaj ile birlikte çok kısa süre içerisinde bir araya gelmeyi başardılar. Öyle ki son derece de eğlenceli bir video çektiler.

Enes Batur, ÜNLÜYÜ BUL ismi ile bir challenge hazırladı ve bu anlamda Logan Paul ismine ulaşmayı başardı. Öyle ki ikilinin videosunda da ilginç şeyleri görebilme şansına sahip olduk. Enes Batur ise süreci aynen şu sözler ile açıkladı:

Logan Paul’a ulaşmak amaçlı bir video yaptım. #ÜnlüyüBul Serimin ilk bölümü Ünlüyü Bul dünyaca ünlü kişileri bulmak amaçlı bir seri. Logan Paul’a ulaştık. Türkiye’ye özel hediyeler verdim ve bizi evine davet etti. Güzel, eğlenceli ve komik bir video oldu.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir