FIFA 19 Lig Oylaması Devam Ediyor

FIFA 19

EA Sports şirketi dünyanın en iyi futbol oyununa ek ligler eklemek adına FIFA 19 lig oylaması başlattı ve PTT 1. Lig oylarınızı bekliyor. FIFA, bildiğimiz gibi zaman içerisinde yaptığı atak ile birlikte bu anlamda rakiplerini geride bırakmayı başardı. KONAMI, attığı adımlar ile ne yazık ki hiçbir zaman ileri gidemedi ve hep genellikle EA Sports şirketinin gerisinde kaldı.

FIFA 19 ile alakalı olarak geliştirme süreci devam ederken şirket, oyuna yeni bir lisanslı lig daha ekleyecek. Öyle ki lig adayları içerisinde PTT 1. Lig’de mevcut. Bunun için resmi oylama sitesi içerisinde bir oylama kampanyası başlatıldı. Eklenecek ligler için oy toplanıyor ki şuan ki durumu sizlere hemen iletelim.

Çok Fazla Eklenecek Lig Seçeneği Var

Oyuna eklenmesi muhtemel o kadar çok lig seçeneği var ki bunların içerisinde sadece birkaç tanesi ciddi anlamda ön plana çıkmış gibi görünüyor. Yukarıda da görebileceğiniz üzere Turkish TFF 1. Lig an itibari ile oylamada ikinci sırada yer almakta ve bu son derece iyi.

Oylarınıza İhtiyaç Var

Oyun içerisinde PTT 1. Lig takımlarımızı ve lisanslı oyuncu ve formaları deneyim etmek istiyorsak bu anlamda sizlerin de oylarınıza ihtiyaç olduğunu unutmamanız gerekiyor. BURAYA TIKLAYARAK oylama sayfasına gidebilir ve oyunuzu kullanabilirsiniz. Oylama belli bir süre daha devam edecek ve sonrasında oyuna eklenme süreci resmi olarak başlayacak.