Kapat
Facebook Haber Kaynağı Güncellemesi
Haberler 0

Facebook Haber Kaynağı Güncellemesi Geliyor

Dünyanın en büyük sosyal medya platformunda yakın bir zaman dilimi içerisinde Facebook haber kaynağı güncellemesi ile alakalı çalışmalar var. Mark Zuckerberg, kısa zaman içerisinde çok ciddi yeniliklere eğildi. Facebook sisteminin kısa bir zaman dilimi içerisinde büyümesi ve güncellemeler ile birlikte farklı seçeneklerde ciddi anlamda ön plana çıktı.

Tabi ki tasarım sisteminde ve Facebook işlevselliğinde de gelişmeler yapılıyor. Haber kaynağı, sistemin en önemli özelliklerinden birisidir. Şimdi ise haber kaynağı sistemine tam anlamı ile kapsamlı bir güncelleme gelecek. Bomba gibi bir güncelleme.

Facebook Yeni Haber Kaynağı

Güncelleme ile birlikte sistem üzerinde birçok yenilik meydana gelecek. Anladığımız o ki haber kaynağı sistemini artık kendi istediğimiz şekle getirmek çok daha kolay ve mümkün hale geliyor. Artık haberleri puanlama gibi ir sistem de gelecek. Dolayısı ile daha kaliteli içerikleri sizlere sunabilmek için Zuckerberg ve ekibi yeni nesil bir sistem üzerinde duruyor. Facebook sisteminin altyapı seçenekleri zaten birçok farklı imkana müsait.

Haber kaynağınızda daha kaliteli seçme içerikleri görmek için puanlama yapacaksınız. Bu puanlamalar sayesinde birçok kesim sizlere çok daha ideal şekilde ulaşabilecek. Facebook sisteminin bu yenilikler ile birlikte aslında insanların hayatında da yenilikler meydana getirmesi söz konusu. Black Mirror dizisinin bir bölümünde bu tarz puanlama seçeneklerine dair bir bölüm yayınlanmıştı. Bu yeniliği heyecan ile bekleme yoluna girdik bile. Yakındır yeniliklerin gelmesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir