Kapat
Touchpoints
Haberler 0

Stres Azaltan Bileklik Touchpoints Resmen Tanıtıldı

CES 2018 kapsamında tanıtılan ve büyük sansasyon yaratan stres azaltan bileklik Touchpoints tanıtımı gerçekleştirildi. Farklı bir alet diyebiliriz. Bu cihaz, titreşim özelliklerine sahip bir cihaz olarak dikkatleri çekiyor. Bilimsel araştırmalar sonucunda geliştirildiği iddia edilen bu cihazın titreşim sayesinde stresi çok ciddi anlamda yenilikleri de beraberinde getirdiğini söyleyebiliriz.

CES 2018, birçok yeni teknolojinin tanıtılmasına ev sahipliği yaparak adından ciddi şekilde söz ettirdi. Hal böyle olunca nokta atışı yapmak bizler için çok önemli. Touchpoints, Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSSB) sorunu yaşayan kişiler için fark yaratan bir teknoloji olarak dikkat çekiyor. Tabi ki altyapı her anlamda fark yaratıyor.

Vücudunuzu İzleyen Bir Teknoloji

Bir saat gibi bileklerinize takacağınız bu mükemmel teknoloji, bileklerinizde damarları dahi kontrol altında tutuyor ve sinir, stres gibi durumların ortaya çıkmasında titreşimler göndererek ciddi anlamda sakinlik sağlıyor. Yukarıda da izleme sisteminden bir ekran görüntüsü sizlere sunuluyor. Damarlarda herhangi bir olumsuz hareketlilik gözlediği an itibari ile birlikte titreşimler göndererek belirgin bir sakinleşme sağladığı kanıtlanmış.

Tıbbi literatür içerisinde inceleyebileceğimiz bu teknolojim atılım sayesinde insanların sinir ve stres oranlarının ciddi anlamda kontrol altına alınması amaçlanıyor. Tasarım olarak da baktığımız zaman da spor bir bileklik normlarında dikkat çekiyor. Özellikle renk seçenekleri anlamında da 4 ayrı imkanı sunuyor olması, cihaz için büyük farklılıklardan birisidir. Bekleyip ne gibi etkiler yaratacağını göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir