Kapat
Huawei WiFi Q2 Router
Haberler 0

Huawei WiFi Q2 Router Resmen Tanıtıldı (İnternet Çekmeme Sorununa Son)

Huawei şirketi, birçok sektöre giriş yapmakta çekinmezken CES 2018 kapsamında tanıttığı Huawei WiFi Q2 Router ile fark yarattı. Akıllı telefon sektöründe dünyanın en büyük üçüncü markası konumuna kadar yükselen marka, bu ürünü ile de fark yaratacak. WiFi teknolojileri, bildiğimiz üzere çok gelişti ancak hala kimi noktalarda da çekmeme sorunları insanları bezdiriyor.

Huawei şirketi, geliştirdiği bu ürünü ile birlikte WiFi çekim kapasitesini her şekilde yükseltiyor. Dolayısı ile tüm noktalara sinyaller eşit bir şekilde dağılıyor. Bu ürün, devrim niteliğinde bir ürün olacak gibi de görünüyor.

Huawei WiFi Q2 Router CES 2018

1Gb PLC(Power Line Communication) Bağlantısı

Emsallerinden en az %20 daha performanslı bir router olarak karşımıza çıkacağı şüphesiz. Dekoratif tasarımı sayesinde de herkes için ideal seçenekler sunacak. Alırken tereddüt dahi etmeyeceğimiz bir cihaz olarak dikkat çekecek. Cihazın en iyi yanlarından birisi de dışında herhangi bir çıkıntı kesinlikle görünmüyor.

Tüm her şey, bu tasarımların içerisinde yer alıyor. Kablo yok, belirgin sinyaller yok. Eviniz için tam anlamı ile dekoratif bir ürün olacak. Hatta daha satışa çıkmamasına rağmen ödüllü bir tasarıma da sahip diyebiliriz.

2018 Yılının İkinci Çeyreğinde Satışa Çıkacak

Huawei şirketi, cihaz ile alakalı olarak çalışmalarını tüm hızı ile devam ettiriyor. İkinci çeyrekte satışa çıkmasını beklediğimiz ürün, 3 farklı model ile karşımızda olacak. Ancak fiyat seçenekleri ile alakalı da henüz bir açıklama olmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir