FIFA 18 World Cup Oyunu Resmen Geliyor (BEDAVA Var)

FIFA 18 World Cup

EA Sports şirketinin en iyi oyunlarından birisi olan ve bu yaza özel olarak hazırlanan FIFA 18 World Cup oyunu resmen duyuruldu. EA Sports şirketi, bildiğimiz gibi tüm FIFA lisanslarına sahip olan tek oyun geliştirme şirketi. Bu neden dolayısı ile kısa zaman içerisinde adından ciddi anlamda söz ettirdi. Bu yaz aylarında bildiğimiz gibi Dünya Kupası var ve şirket hazırlıklarını tamamladı.

Futbol oyunu severlerin merak ile beklediği haber resmi internet sitesi üzerinden yapıldı. FIFA 18 World Cup oyunu resmen hazırlandı ve kısa süre içerisinde resmen satışa sunulacak. Kapak yıldızı olarak da Cristiano Ronaldo seçildi. Üst seviye grafikler ve milli takımlar odaklı mükemmel ötesi bir deneyim sizleri bekliyor.

FIFA 18 Sahiplerine Ücretsiz Olarak Sunulacak

Origin sistemini geliştiren ve bunu kullanan Electonic Arts şirketi, dünya kupası için özel olarak geliştirdiği bu oyun için kampanyasını da sundu. FIFA 18 oyununu lisanslı olarak satın alan tüm oyuncular için bu mükemmel oyun Origin üzerinden ücretsiz olarak sunulacak. Kısacası çok çok güzel bir haber ile geldi.

Grafik seçenekleri anlamında da çok daha ince detaylar üzerinde durma yoluna giden şirket, oyun konsolları için de bu oyunu sunma yoluna gidecek. Kısacası her anlamda mükemmel ötesi bir milli takım ve dünya kupası deneyimi bizleri bekliyor. Oyun ile alakalı diğer haberlerimiz yakında sitemizde sizlerle birlikte olacak.